ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
3oqsl7hb5ga

Шановний Дмитро Дмитрович!

Колеги Навчально-наукового інституту права вітають Вас з блискучим захистом кандидатської дисертації на тему: «Адміністративно-правове регулювання відносин у сфері державної реєстрації прав на земельні ділянки в Україні та Німеччині: порівняльно-правовий аспект»! (більше…)

unnamed-1

ВИКЛАДАЧІ ІНСТИТУТУ ПРАВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ПРАВНИЧОЇ ОСВІТИЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ

12 жовтня 2016 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Правнича освіта відповідно до європейських стандартів». (більше…)

img_8856

День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті права

16 жовтня 2016 року Навчально-науковий інститут права в Конгрес-центрі СумДУ провів день відкритих дверей. У заході прийняли участь близько 130 учнів загальноосвітніх шкіл їх батьки та вихованці «Кадетського корпусу» ім. І.Г.Харатонека. (більше…)

fwx8z8jefeu

Презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права

10 жовтня 2016 року на базі ННІ права Сумського державного університету спільно з НТСА ННІ права відбулась презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права.

(більше…)

imgonline-com-ua-2to1-llfcgfjovqwh

Увага конкурс!!!

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету та Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених ННІ права за сприяння Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумського осередку Ліги студентів Асоціації правників України проводить Конкурс творчих робіт на правову тематику серед учнів 10-11 класів Сумської області, приурочений до Дня захисту прав людини. (більше…)

858fnhkar9a

30 жовтня 2016 року було проведене урочисте нагородження стипендіатів голови Сумської обласної державної адміністрації.

30 жовтня 2016 року було проведене урочисте нагородження стипендіатів голови Сумської обласної державної адміністрації. Однією з відзначених даною нагородою студенток є магістрантка 1 року навчання Навчально-наукового інституту права Аліна Володимирівна Стеблянко.

(більше…)

fpxfqq-kjog

Урочистості з нагоди Дня юриста в НН інституті права.

Указом Президента України № 1022/97 від 16 вересня 1997 року, професія юриста в нашій державі отримала своє свято ­— День юриста, що відзначається  в Україні 8 жовтня.

У навчально-науковому інституті права в рамках відзначення цього професійного свята були проведені ряд заходів. (більше…)

otkritki-s-dnem-yurista-1

Шановні колеги юристи, викладачі та студенти! Щиро вітаю Вас з Днем юриста!

Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість – це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультації юриста.

(більше…)

c876620f2e2edbc1

ПАМ’ЯТЬ ПРО ЖЕРТВИ БАБИНОГО ЯРУ

29 вересня 2016 р. доцент кафедри конституційного права, теорії та історії держави і права СумДУ кандидат історичних наук Нестеренко Вадим Анатолійович прийняв участь у телепередачі, яка була присвячена пам’яті жертв Бабиного Яру.  (більше…)