ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)
unnamed

Вітаємо з нагородами!

12 жовтня в СумДУ продовжили святкування з нагоди 70-річчя з моменту заснування Університету та 25-річчя його у статусі як класичного.

На цьому святі Почесною грамотою Сумської обласної ради відзначили Віктора Володимировича Сухоноса, професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства, Голову вченої ради ННІ права, доктора юридичних наук, професора.

Нагородою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня був відзначений Анатолій Миколайович Куліш, директор Навчально-наукового інституту права, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор. (більше…)

IMG_2331

Урочистості з нагоди Дня юриста!

08 жовтня 2018 року в рамках святкування професійного свята – Дня юриста у Навчально-науковому інституті права відбувся урочистий концерт, на якому було відзначено найкращих студентів, які мають вагомі здобутки в науковій, спортивній та культурно-мистецькій діяльності, а також громадському житті інституту та університету.
(більше…)

unnamed

День відкритих дверей

7 жовтня 2018 року у Конгрес-центрі СумДУ Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету разом із колегами провів традиційний День відкритих дверей. Серед гостей були учні шкіл міста Суми та області, їх батьки, вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка. (більше…)

den_yurista

Шановні колеги та студенти!

День юриста – це свято, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

Від усього серця бажаю успіхів і плідної праці на благо нашої держави і народу. Нехай це свято надасть Вам більше наснаги і натхнення, впевненості у власних силах та професійних злетів. Нехай Ваша самовіддана праця примножить добро у світі і славиться новими звершеннями і здобутками в реалізації своєї місії в українському та світовому професійному просторі!

З глибокою повагою,

Директор навчально-наукового

інституту права,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                          А. М. Куліш

unnamed

З Днем працівників освіти!

Шановні колеги-освітяни! Від усього серця приміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Бажаю невичерпних сил та творчого натхнення, терпіння і мудрості, поваги та вдячності, професійних досягнень та здійснення усіх добрих задумів і починань. Нехай доля завжди щедро обдаровує Вас міцним здоров’ям, родинним теплом, затишком та достатком. А Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

З повагою,

Директор навчально-наукового

інституту права,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                          А. М. Куліш

unnamed

Навчання у магістратурі Шанхайського університету політичних наук та юриспруденції!

Студенти та аспіранти Навчально-наукового інституту права СумДУ є активними учасниками програм академічної мобільності: Erasmus+, Erasmus Mundus, British Council, Visegrad Fund. Зазвичай, студенти отримують стипендію у розмірі від 650 до 1000 євро. Головними критеріями при відборі на участь у таких програмах є володіння іноземною мовою на достатньому рівні, а також – знання із профільних предметів. (більше…)

ОБ'ЯВА-pdf (2) (1)

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

З метою реалізації завдань внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності вищої освіти університету при вивченні навчальних дисциплін із 25 вересня по 16 жовтня 2018 року буде проведено опитування студентів за анкетою.

Анкета доступна в зазначений період за посиланням http://anketa.sumdu.edu.ua/

(більше…)

371770_1

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Прийміть щирі вітання з нагоди 1 вересня – Дня знань та початку нового навчального року! Бажаю успіхів, натхнення, впевненості у власних силах та професійних злетів у навчальному році. Нехай Ваша самовіддана праця примножить добро у світі і славиться новими звершеннями і здобутками в реалізації своєї місії в українському та світовому науково-освітньому просторі!

З особливим теплом хочеться привітати першокурсників, у яких починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

З глибокою повагою,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                                             А. М. Куліш