ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)
3

16 лютого 2018 року в Навчально-науковому інституті права СумДУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів.

Дипломи отримали 85 магістрів спеціальності «Право» та 11 магістрів освітньої програми «Управління правоохоронною безпекою», з них 18 дипломів з відзнакою. (більше…)

Ogolochennya-1-min1

До уваги студентів випускних курсів та їх батьків

17.02.2018 року об 11-00 в приміщенні Конгрес-центру СумДУ ауд. 118 відбудуться організаційні збори студентів 4 курсу та їх батьків.

Питання порядку денного зборів: «Підготовка студентів до вступу в магістратуру спеціальності 081 «Право» за технологією ЗНО у 2018.»

На зборах будуть роз’яснені особливості проведення ЗНО та заходи, які розроблені інститутом права для підготовки студентів до нього.

5-1

Студентка Навчально-наукового інституту права – чемпіон України з легкої атлетики серед молоді.

11 лютого в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. В 16-й раз чемпіонат проводився в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.

В естафеті 4х400м команда дівчат Сумської області, до складу якої входить студентка Навчально-наукового інституту права Анастасія Шишняк, виборола золоті нагороди і стала найкращою серед молоді. (більше…)

1

Участь студентів 1 курсу у Дні відкритих дверей в Сумському окружному адміністративному суді

До річниці початку діяльності суду 09 лютого 2018 року в Сумському окружному адміністративному суді проводиться день відкритих дверей для першокурсників всіх навчальних закладів міста Суми, які здійснюють підготовку студентів за юридичними напрямками. (більше…)

спорт

Студентка НН інституту права – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

6-7 лютого 2018 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
Наша студентка 1-го курсу Маслюк Дарина у складі команди з естафетного бігу 4х200 м стала срібним призером цих змагань.
Вітаємо Дарину та бажаємо їй подальших визначних перемог!

IMG_0526

Укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським окружним адміністративним судом.

31 січня 2018 року директор Навчально-наукового інституту права СумДУ професор Куліш Анатолій Миколайович та голова Сумського окружного адміністративного суду Шаповал Микола Михайлович підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським окружним адміністративним судом.
Під час підписання Меморандуму були обговорені основні напрями подальшої співпраці та співробітництва, зміст освітніх програм. (більше…)

maxresdefault

До уваги студентів старших курсів та випускників!

З метою набуття фахового досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, професійного росту, а також подальшого працевлаштування виконавчий комітет Сумської міської ради пропонує пройти місячне стажування у відділі правового забезпечення діяльності Сумської міської ради.
(більше…)

IMG_4580

Звіт директора навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2017 році.

16 січня 2018 року відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту» на зборах трудового колективу навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2017 році прозвітував директор інституту Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Куліш А. М. На звіті були присутні співробітники інституту, студенти, ректор СумДУ професор Васильєв А.В., члени ректорату. (більше…)

1726843897627943_5512257688005891948_n

ВІТАЄМО!

Колеги навчально наукового інституту права щиро вітають Янішевську Катерину Дмитрівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Бажаємо успішного здійснення всіх планів та задумів,

І нехай підгрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності буде лише

міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття!

buket_radost

Вітаємо!

14 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Вченої ради Сумського державного університету.

У результаті таємного голосування членів Вченої ради на посаду завідувача кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки був обраний доктор юридичних наук Гаруст Юрій Віталійович.

Ректором університету професором Васильєвим А.В. науково-педагогічним працівникам Навчально-наукового інституту права були вручені атестати:

Професора

  • Бурбиці Михайлу Михайловичу
  • Дегтярьову Сергію Івановичу

Доцента

  • Гарусту Юрію Віталійовичу
  • Ільченку Олександру Васильовичу
  • Кисельовій Олені Іванівні
  • Кобзевій Тетяні Анатоліївні

Директорат та колектив Навчально-наукового інституту права від щирого серця вітає колег. Бажаємо подальших наукових та творчих успіхів та досягнень у всіх справах.