ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
Ogolochennya-1-min

Увага!!!

Навчально-науковий інститут права проводить останній прийом на навчання за заочною формою без проходження зовнішнього незалежного оцінювання

 

(більше…)

1

До Всеукраїнського тижня права!

До Всеукраїнського тижня права, який має за мету формування правової культури особистості, навчання основам правових та громадянських знань, виховання поваги  до переваг правових засад  у суспільстві, філією бібліотеки СумДУ (вул. Покровська 9/1) підготовлені і пропонуються для ознайомлення розгорнуті інформаційні стенди: (більше…)

2016-institut-prava-1-1

Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

5 – 9 грудня 2016 року

Дізнайся по свої права в юридичній клініці Навчально-наукового інститут права Сумського державного університету

Наша адреса:

м. Суми, вул.. Покровська 9/1 кімната НБ-107

тел. (0542) 665-039 (більше…)

6

Студенти навчально-наукового інституту отримали перше військове звання

29 листопада 2016 року в актовій Сумського державного університету в урочистій атмосфері відбулося вручення погонів молодшого лейтенанта студентам, які успішно пройшли програму підготовки офіцерів запасу. (більше…)

unnamed-2

Практичне заняття студентів Навчально-наукового інститута права в Ковпаківському суді м. Суми

В рамках вивчення кримінально-процесуального законодавства, студенти 4-го курсу ННІ права разом з доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства Ільченком О.В. відвідали Ковпаківський суд м. Суми. Мететою відвідування є закріплення теоретичних знань з теми “Суб’єкти кримінального процесу” та отримання практичних навичок. Студенти мали змогу бути присутніми на судовому засіданні, отримати практичні навички щодо реалізації учасниками кримінального процесу своїх прав та обов’язків. (більше…)

1

Студентки НН інституту права – призери Міжнародного фестивалю «Барви осені»

23-24 листопада студентки навчально-наукового інституту права СумДУ взяли участь у XIX Міжнародному студентському фестивалі «Барви осені», який пройшов у Європейському університеті м. Київ. (більше…)

1

Найсильніший дзюдоїст України 2016 року – студент навчально-наукового інституту права

Найсильнішим дзюдоїстом України 2016 року у вазі – 66 кг за підсумками головного офіційного старту Чемпіонату України став студент 3 курсу Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету Ядов Богдан. (більше…)

unnamed-1

Профорієнтаційна робота в Бурині та Путівлі

23 листопада 2016 року заступник директора Навчально-наукового інституту права з профорієнтаційної та інформаційної роботи Самойленко Є.А. у складі агітаційної групи СумДУ провів профорієнтаційну роботу в містах Буринь та Путивль. (більше…)

img_1986

Презентація книги у Белграді

17-18 листопада 2016 р. у Белграді під час роботи Міжнародної наукової конференції «Україністика і слов’янський світ» відбулася презентація низки книг з українознавчої тематики. (більше…)

unnamed-6

На берегах Сави і Дунаю. Міжнародна конференція у Сербії

17-19 листопада 2016 р. у Белграді (Сербія) відбулася Міжнародна наукова конференція «Україністика і слов’янський світ», в якій взяли участь науковці із Болгарії, Ізраїлю, Італії, Польщі, Росії, Словаччини, США, Угорщини, України, Хорватії, Чорногорії та Японії. (більше…)