ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)
IMG_3193

Виступ першокурсників ННІ права у конкурсі-огляді талантів «Золотий інтеграл-2018»

14-11 листопада 2018 року першокурсники СумДУ брали участь у вже традиційному творчому конкурсі-огляді талантів першокурсників «Золотий інтеграл». Протягом цих днів глядачі спостерігали за яскравими вокальними, хореографічними, ораторськими, акторськими вміннями студентів.

Цього року студенти ННІ права інтерпретували фільм у жанрі трилер «8 подруг Оушена». Наші студенти вибороли 3 номінації: «Естрадний вокал (соло)» («Diamonds» – Миколенко Аліна), «Бальний танок» (Обзор Артем та Доценко Анастасія) та «Пантоміма» («Вдала крадіжка»).

(більше…)

DSC_2862

Укладено Меморандум про взаємодію та співробітництво між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

8 листопада 2018 року між Навчально-науковим інститутом права СумДУ та Сумським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України  було підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Під час підписання Меморандуму були обговорені основні напрями подальшої співпраці та співробітництва, зміст освітніх програм.
(більше…)

45500499_1015865728584335_5559715240595161088_n

Вітаємо!

Колектив Навчально-наукового інституту права щиро вітає заступника директора ННІ права з наукової роботи, кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки Олега Миколайовича Рєзніка із отриманням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Список стипендіатів було затверджено Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 05 листопада 2018 року №7.

(більше…)

IMG_2945

З Днем народження!

 

Шановний Анатолію Миколайовичу!

 Колектив та студенство Навчально-наукового інституту права від щирого серця вітає Вас із Днем народження!

Бажаємо міцного здоров’я та родинного затишку. Успіхів і плідної праці на благо нашої держави і народу, натхнення на нові професійні та наукові здобутки!

Уткина

Вітаємо!

Колектив Навчально-наукового інституту права щиро вітає викладача кафедри Кримінально-правових дисциплін та судочинства Уткіну Марину Сергіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Думчиков

Вітаємо!

Колектив Навчально-наукового інституту права щиро вітає асистента кафедри Кримінально-правових дисциплін та судочинства Думчикова Михайла Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного  втілення всіх творчих та наукових задумів та наснаги в професійному зростанні!

FB_IMG_1540878975252

Programme d’Echange «The Revolution Will Be Blogged» 2018 (Erasmus+)

Черняков Владислав (група ВЛ. м-81, навчально-науковий інститут права, денне відділення СумДУ, спеціальність «Інтелектуальна власність») пройшов багатоетапний конкурс відбору та взяв участь  у міжнародному молодіжному обміні «The revolution will be blogged» по програмі «Erasmus+ Youth Exchange». Проект відбувся з 10 по 16 жовтня 2018 року у місті Маракеш, Марокко. У проекті були задіяні представники з числа молоді зі Швеції, Марокко, Тунісу, Іспанії, Румунії, Туреччини та України. (більше…)

214

Вітаємо з нагородами!

12 жовтня в СумДУ продовжили святкування з нагоди 70-річчя з моменту заснування Університету та 25-річчя його у статусі як класичного.

На цьому святі Почесною грамотою Сумської обласної ради відзначили Віктора Володимировича Сухоноса, професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства, Голову вченої ради ННІ права, доктора юридичних наук, професора.

Нагородою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня був відзначений Анатолій Миколайович Куліш, директор Навчально-наукового інституту права, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор.
(більше…)

IMG_2331

Урочистості з нагоди Дня юриста!

08 жовтня 2018 року в рамках святкування професійного свята – Дня юриста у Навчально-науковому інституті права відбувся урочистий концерт, на якому було відзначено найкращих студентів, які мають вагомі здобутки в науковій, спортивній та культурно-мистецькій діяльності, а також громадському житті інституту та університету.

(більше…)