ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
Фото 2

Члени НТСА ННІ права вдруге отримали грант від Британської ради на фінансування проекту «Підвищення юридичної обізнаності мешканців Сумського району з фахівцями СумДУ»

З 13-17 лютого 2017р. в м. Києві було проведено фінальну частину Пітчингу проектів серед університетів – партнерів програми Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine. (більше…)

unnamed (3)

Участь у програмі академічної мобільності на базі Західно-Фінляндського коледжу

З 30 січня по 04 лютого 2017 р. викладачі Навчально-наукового інституту права СумДУ доцент кафедри цивільно-правових дисциплін та фінансового права к.ю.н. Плотнікова М.В. та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін та фінансового права к.ю.н. Івашова І.П. пройшли підвищення кваліфікації на базі Західно-Фінляндського коледжу (м. Гуйттінен). (більше…)

На екран

Члени НТСА ННІ права отримали грант від Британської ради на фінансування проекту «Правове виховання учнів старших класів»

6-9 лютого на базі Конгрес-центру СумДУ відбулася презентація Пітчинг проектів СумДУ за підтримки програми «Active Citizens» Британської ради. Студентами та викладачами вишу на конкурс підтримки проектів було подано 62 проекти, з яких 25 проектів соціальної дії отримали фінансування від Sumy State University та British Council Ukraine на загальну суму 300 000 грн. (більше…)

3-min

Учбове судове засідання для студентів Навчально-науковового інституту права в Сумському окружному адміністративному суді

 

До річниці початку процесуальної діяльності Сумського окружного адміністративного суду 10 лютого 2017 року в суді вчергове відбулося учбове судове засідання, в якому студенти змогли відчути себе в ролі сторін по справі. (більше…)

unnamed (7)

В рамках університетської спартакіади команда інституту взяла участь у змаганнях з настільного тенісу

07.02.2017 року в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я» відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ. (більше…)

unnamed (13)

Практичне заняття студентів Навчально-наукового інституту права СумДУ в Сумській митниці ДФС

В рамках вивчення предмету «Митне право», студенти 4-го курсу ННІ права разом із старшим викладачем кафедри міжнародного, європейського та екологічного права Денисенком Сергієм Івановичем відвідали митний пост «Центральний» Сумської митниці ДФС. Метою відвідування є закріплення теоретичних знань з теми «Митне оформлення та митний контроль» та отримання практичних навичок.  (більше…)

Сайт 1

Викладачі ННІП взяли участь у міждисциплінарному науково-практичному семінарі «Україна 2030 – виклики та перспективи» в Італії

З 13 по 19 січня 2017 р. викладачі Навчально-наукового інституту права СумДУ доцент кафедри АГПФЕБ Кобзєва Т.А., доцент кафедри АГПФЕБ Рєзнік О.М. та старший викладач кафедри АГПФЕБ Кисельова О.І. пройшли наукове стажування та взяли участь у міждисциплінарному науково-практичному семінарі «Україна 2030 – виклики та перспективи» у Доломітових Альпах в Італії, який був організований Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) спільно з польською Фундацією АDD.   (більше…)

unnamed

Звіт директора навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2016 році.

19 січня 2017 року відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту» на зборах трудового колективу навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2016 році прозвітував директор інституту Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Куліш А. М. На звіті були присутні співробітники інституту, студенти, ректор СумДУ професор Васильєв А.В., члени ректорату. (більше…)

кор 14

На протязі жовтня-грудня 2016 року було проведено навчання з підвищення кваліфікації щодо застосування Закону України « Про запобігання корупції»

Викладачами ННІ Права д.ю.н. Гарустом Ю.В. к.ю.н. Ільченком О.В та магістрантом Павленко Б.О., які є спеціалістами навчально-наукового центру Сумського державного університету щодо співдії державній політиці по боротьбі з корупцією «Антикор» (більше…)