ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)
звіт_4

Збори трудового колективу ННІ права СумДУ та звіт директора про результати роботи у 2018 році

Відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту», 15 січня 2019 року на зборах трудового колективу навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2018 році прозвітував директор інституту, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор А. М. Куліш. На звіті були присутні члени зборів трудового колективу інституту, представники органів студентського самоврядування, ректор СумДУ, Заслужений працівник освіти, професор А. В. Васильєв, а також – члени ректорату.
(більше…)

unnamed (3)

Випуск магістрів Навчально-наукового інституту права

10 січня 2019 року відбувся черговий випуск магістрів у Навчально-науковому інституті права за спеціальностями 081 «Право» та 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент фінансово-економічної безпеки»).

Дипломи отримали 81 студент. 21 випускник показали високий рівень знань і отримали дипломи з відзнакою. Серед випускників також 2 іноземних студента.

Керівництво інституту права сподівається, що випускники-магістри продовжать навчання в аспірантурі для отримання наукового ступеня «доктор філософії».

Бажаємо випускникам успіхів у професійній діяльності та гідно представляти Навчально-науковий інститут права у своїй майбутній професії.

(більше…)

1545644877-9747

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники, колеги, студенти та їх батьки! Щиросердечно вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Новорічні свята – це час здійснення найпотаємніших бажань, час найпрекрасніших див. Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань.

Тож бажаю, щоб він став для Вас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень. Щиро бажаю, щоб Божа мати Вам допомагала, Божої благодаті, а Новий рік – приніс злагоду і достаток до Вашої оселі!

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких.

 

 

З повагою та найщирішими привітаннями,

Директор Навчально-наукового інституту права,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                          А. М. Куліш

фОТО 1

Викладач ННІ права СумДУ – Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року»

14 грудня 2018 року у м. Києві відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року» за результатами 2018 року. Даний захід проводився Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

Серед Лауреатів Конкурсу в номінації «Молодий науковець», слід відмітити кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки ННІ права Рєзніка Олега Миколайовича. Загалом, в даній номінації участь взяли близько 100 молодих науковців у сфері юриспруденції з різних закладів вищої освіти України.

(більше…)

001 (1)

Першокурсники знайомляться з роботою Зарічного районного суду м. Суми

11 грудня 2018 року студенти I курсу Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету завітали до Зарічного районного суду м. Суми для того, щоб детальніше познайомитись із роботою суду.
Зустріла та привітала гостей у приміщенні в.о. керівника апарату Ольга Шаповал. Для студентів було проведено оглядову екскурсію приміщенням суду, вони побували в архіві суду, подивилися як зберігаються справи та отримали відповіді на питання, що їх цікавили: чому так багато справ наразі знаходиться в архіві, яка найдавніша справа, з якого року працює суд чи можна отримати судове рішення зі справи, що розглянута більше 10 років тому, як знищуються справи, строк зберігання яких закінчився.
(більше…)

01

Майстер-клас для студентів ННІ права від приватного нотаріуса

10 грудня 2018 року для студентів Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету було проведено майстер-клас. Лектором виступила приватний нотаріус Сумського міського нотаріального округу – Оксана Юріївна Ассорі.

Питання, на яке було акцентовано увагу, у першу чергу – «Державна реєстрація земельних ділянок». Дана тематика є цікавою та певною мірою проблемною у зв’язку із тим, що на сьогодні очікуються нові зміни до земельного законодавства.

002

Лекція для студентів 3 курсу ННІ права «Участь молоді в реформування державної служби»

16 листопада 2018 року для студентів 3 курсу ННІ права була проведена лекція на тему «Участь молоді в реформування державної служби». Лектором виступила Ганна Тарасюк, головний спеціаліст відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Сумській області. Вона акцентувала увагу на важливості професії правника в сучасній Україні; значенні судової реформи, яка покликана сприяти ефективності виконання судових рішень; участі молоді у впровадженні реформи державної служби.
(більше…)

111

Участь аспірантки ННІ права у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми трансплантації та донорства органів»

Аспірантка ННІ права, Марина Новицька (науковий керівник – А. М. Куліш) взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми трансплантації та донорства органів», яка відбулась в Державному закладі «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» за участю Запорізького державного медичного університету та Асоціації хірургів Запорізької області. Марина Новицька виступила із доповіддю на тему «Сучасний стан нормативно-правового забезпечення трансплантації органів та тканин людині в Україні». (більше…)

4

Міжнародний день студента в ННІ права

Святкування Міжнародного дня студента 16 листопада 2018 року, уже традиційно, розпочалося веселими піснями та колядками студентів ННІ права біля корпусів Інституту.

Директор ННІ права, Анатолій Миколайович Куліш та весь колектив вітає всіх студентів, бажаємо натхнення у навчанні, спортивному, громадському і творчому житті! Зичимо, щоб усі життєві іспити були пройдені на відмінно. Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів, здійснення усіх життєвих планів. Нехай Ваші молоді серця наповняться святковим настроєм та радістю.
(більше…)

IMG_3193

Виступ першокурсників ННІ права у конкурсі-огляді талантів «Золотий інтеграл-2018»

14-11 листопада 2018 року першокурсники СумДУ брали участь у вже традиційному творчому конкурсі-огляді талантів першокурсників «Золотий інтеграл». Протягом цих днів глядачі спостерігали за яскравими вокальними, хореографічними, ораторськими, акторськими вміннями студентів.

Цього року студенти ННІ права інтерпретували фільм у жанрі трилер «8 подруг Оушена». Наші студенти вибороли 3 номінації: «Естрадний вокал (соло)» («Diamonds» – Миколенко Аліна), «Бальний танок» (Обзор Артем та Доценко Анастасія) та «Пантоміма» («Вдала крадіжка»).

(більше…)