ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІТСТЬ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО В СУМАХ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
dsc06364-1-recovered55
dscn7549

МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ І СУМЩИНА

23 вересня 2016 р. у літературній вітальні відбулося вшанування пам’яті відомого українського історика, голови Української Центральної Ради, академіка ВУАН Михайла Сергійовича Грушевського. У заході взяли участь завідувач секції історії кафедри КПТІДП В.М. Власенко, доцент цієї секції Н.В. Лобко та студенти ННІ права Сумського державного інституту. Йшлося про зв’язки М. Грушевського з нашим краєм.  (більше…)

n8hs7ysxs-m

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

20 вересня 2016 р. у літературній вітальні університету відбулася «історична година», присвячена 150-літтю від дня народження видатного українського історика, державного і громадського діяча Михайла Грушевського. У заході взяли участь студенти Сумського державного інституту. (більше…)

hqdefault

ІНТЕРВ’Ю З НАГОДИ ДНЯ МИРУ

Нещодавно з нагоди Міжнародного Дня миру відбулося інтерв’ю з доцентом, доктором історичних наук Сергієм Івановичем Дегтярьовим. Уривки з виступу були включені до програми новин на каналі «Відікон».

(більше…)

zagruzhennoe

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАРУБІЖНИМИ ПАРТНЕРАМИ

У вересні 2016 р. в Румунії побачила світ книга «Anchetat de SMERȘ». Її автори – румунський історик і дипломат Вадим Гузун та завідувач секції історії кафедри конституційного права, теорії та історії держави і права СумДУ Валерій Власенко.  (більше…)

9024dk2

Чемпіонат України з лижеролерів

В м. Чернігові з 19 по 24 вересня 2016 року відбувся відкритий чемпіонат України  з лижеролерів. Студентка СумДУ навчально-наукового інституту права, гр.Ю.м-62 Олех Вікторія Вікторівна в гонці вільним стилем на дистанції 5 км зайняла 3 місце, у кросі на дистанції 6 км зайняла також 3 місце, а у гонці класичним стилем на дистанції 7.5 км зайняла 2 місце.

Вітаємо призершу Чемпіонату України Олех В.В. і бажаємо їй успіхів в спорті та навчанні!

55

Шановні колеги! До Уваги!

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету запрошує Вас до співробітництва в межах наукового журналу

«ПРАВОВІ ГОРИЗОНТИ» /

«LEGAL HORIZONS» (більше…)

russcienceday

До уваги студентів 2-го курсу ННІ права

08.09.2016 відбулася зустріч співробітників ЦЗДВН СумДУ зі студентами 2-го курсу ННІ права. Студентам було доведено інформацію, щодо паралельного навчання та можливості отримати ще одну спеціальність за період навчання. Прийом заяв здійснюється у навчальній частині ННІ права (К2-101) до 29.09.2016.

Телефони для довідок:

0503073148 – Ільченко Олександр Васильович

0660542220

66-51-07 (більше…)

img_5578-min

Інститут права взяв участь у роботі міжнародної літньої школи в Естонії

Асистент кафедри міжнародного, європейського та екологічного права Славко Анна Сергіївна пройшла навчання у літній школі «ProspectsforDemocracy, StabilityandEuropeanizationinUkraine: WhatLessonsfromtheBalticExperience?» при Тартуському університеті (Естонія). (більше…)