Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Марина Кислощаєва — випускниця Навчально-наукового інституту права, а сьогодні — адвокат, старший юрист київського офісу міжнародної компанії ТОВ «Ернст Енд Янг». Марина реалізує себе як юрист з основною спеціалізацією судових процесів та інтелектуальної власності.

А як ви обрали СумДУ та вашу спеціальність?

Марина Кислощаєва :  «….Ще в школі я насправді хотіла бути юристом. І тоді вже в останні 2 роки навчання я обрала для себе право та історію. Для себе я тоді обрала саме Сумський державний університет як найбільш класичний вищий навчальний заклад з доволі значною базою як матеріальною, так і науковою. Мені завжди подобався Сумський державний університет, а саме своєю територією, самою атмосферою, ну і якщо чесно, я ні разу не пожалкувала. Всі 4 роки навчання та наукової діяльності, у мене був студентський актив, золоті інтеграли, і все мабуть чим можуть пишатись студенти Сумського державного університету».

Андрійченко Надія — випускниця Навчально-наукового інституту права, а сьогодні — викладач на кафедри Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету.

А що вам найбільше сподобалось в навчанні ?

Андрійченко Надія : «…Мені подобалось те, що наші викладачі на юридичному факультеті вони завжди були відкриті до якихось наших ідей, пропозицій. Тобто кожен студент знаходив якийсь свій напрямок для розвитку. Скажімо, так і викладачі також цьому сприяють, тобто нема там якоїсь недооцінки тебе, якщо ти, наприклад, не займаєшся наукою, а займаєшся спортом, тобто мені подобалось, що була така відкритість в принципі, після 4 курсу після бакалавратури я взагалі збиралась вступати в інший вуз, але один викладач з нашого факультету сказав: «Які в тебе там будуть можливості, давай залишайся тут будемо розвивати науковий напрямок». Я вже тоді займалася науковою роботою. В принципі, все це зараз уже виявилося в дисертацію.