ЗАСІДАННЯ НТСА

Засідання НТСА ННІ права Сумського державного інституту на 2015-2016 н.р.

 

04.09.15 – підведення підсумків відповідно до результатів та досягнень у 2014-2015 навчальних роках. Затвердження плану діяльності НТСА ННІ права на період 2015-2016 навчальних років. Визначення основних напрямів діяльності.

 

09.10.15 – визначення пріоритетних напрямів для участі у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт: державне управління; адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право; юридичні науки; інтелектуальна власність; цивільний захист; історія України.

 

06.11.15 – підготовка та ознайомлення із правилами участі та публікацією матеріалів наукової конференції «Перший крок у науку» та підготовка необхідних нормативних документів для проведення на базі ННІ права Сумського державного університету ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Державне управління».

 

04.12.15 – обговорення поданих конкурсних науково-дослідних робіт для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, усунення недоліків та оформлення необхідного пакету документів.

 

08.01.16 – відбір кращих науково-дослідних студентських робіт для участі у ІІ етапах Всеукраїнських конкурсів та проведення І етапу олімпіади із «Правознавства».

 

05.02.16 – початок рецензування робіт, які подані для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Державне управління».

 

04.03.16 – підготовка до проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Державне управління» на базі ННІ права Сумського державного університету, а також підготовка, розробка та відправка інформаційних листів щодо проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі ННІ права Сумського державного університету, участь у галузевих олімпіадах студентами ННІ права.

 

01.04.16 – прийом матеріалів для участі та публікації у збірнику матеріалів конференції, що проходитиме на базі ННІ права Сумського державного університету.

 

06.05.16 – обговорення проведення травневої міжнародної науково-практичної конференції на базі ННІ права Сумського державного університету.

 

10.06.16 –  підведення підсумків щодо участі студентів ІІ етапах Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та олімпіад зі спеціальностей.

Залишити коментар