«Перший крок у науку» – конференція для студентів 1 та 2 курсів СумДУ та старшокласників шкіл м. Суми та Сумської області.

Шановні студенти 1 та 2 курсів Навчально-наукового інституту права,
23 лютого 2020 року на базі Сумського державного університету відбудеться вже традиційна студентська конференція «Перший крок у науку».

Безсумнівно, у Вашому житті ще буде багато наукових конференцій, але ця наукова подія точно вкарбується у Вашу пам’ять, бо саме тут Ви реально зробите перші кроки в науку і загалом в професійне життя, а також отримаєте нові знайомства та чудову можливість заявити про себе. Отож не гайте часу та реєструйтеся на конференцію «Перший крок в науку» на сайті studconf.sumdu.edu.ua. Не зволікайте, адже кінцевий термін подачі заявок 22 грудня 2019 року, а матеріалів 25 грудня 2019 року. Документи приймаються в електронному вигляді на адресу: studconf-ztf@ukr.net. А сама конференція відбудеться 23 лютого 2020 року. Місце зустрічі – Сумський державний університет. Тому не хвилюйтеся, ви встигните підготуватися.

 

Якщо Ви маєте питання щодо оформлення матеріалів, порядку подання заявок на участь в конференції «Перший крок у науку», а також надсилання матеріалів сміливо звертайтесь до Голови Наукового товариства студентів та аспірантів ННІ права Андрійченко Надії Сергіївни в К3-205.

 

Залишити коментар