ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Участь студентів 1 курсу у Дні відкритих дверей в Сумському окружному адміністративному суді

До річниці початку діяльності суду 09 лютого 2018 року в Сумському окружному адміністративному суді проводиться день відкритих дверей для першокурсників всіх навчальних закладів міста Суми, які здійснюють підготовку студентів за юридичними напрямками.

Головна мета даного заходу – познайомити першокурсників з організацією роботи суду, а також із категоріями справ, що розглядаються адміністративними судами.
Прес-секретар суду Вадим Кліщенко розповів гостям про історію утворення Сумського окружного адміністративного суду, а також про взаємодію та співпрацю з навчальними закладами. Після цього переглянули відеоматеріали щодо роботи суду, а також про навчальні судові засідання, які проводяться на базі Сумського окружного адміністративного суду
Суддя-спікер Сергій Бондар розповів першокурсникам про особливості розгляду адміністративних справ зі свого практичного досвіду, та про позитивні зміни до процесуального законодавства України. Після чого відповів на запитання студентів.
Керівник апарату суду Катерина Недайхліб роз’яснила яким чином можна подати адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду та показала як користуватися інформаційним кіоском, що розташований в холі суду.