ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Programme d’Echange «The Revolution Will Be Blogged» 2018 (Erasmus+)

Черняков Владислав (група ВЛ. м-81, навчально-науковий інститут права, денне відділення СумДУ, спеціальність «Інтелектуальна власність») пройшов багатоетапний конкурс відбору та взяв участь  у міжнародному молодіжному обміні «The revolution will be blogged» по програмі «Erasmus+ Youth Exchange». Проект відбувся з 10 по 16 жовтня 2018 року у місті Маракеш, Марокко. У проекті були задіяні представники з числа молоді зі Швеції, Марокко, Тунісу, Іспанії, Румунії, Туреччини та України.

В рамках проекту представники 7 країн взяли активну участь у тренінгових заняттях, навчальних семінарах та майстер класах з теми протидії ненависті та кібербулінгу в соціальних мережах.  У ході проекту студенти розвинули практичні навички у використанні соціальних мереж та онлайн-інструментів інтелектуальної власності для створення позитивного впливу та просування цінностей толерантної взаємодії в процесі міжкультурного спілкування.

Захід відбувся за підтримки програми Європейського Союзу «Erasmus+ Youth Exchange».

Участь у міжнародних програмах студентів СумДУ є цікавим прикладом міжнародної мобільності та важливим етапом становлення соціально активного громадянина.