ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті на площі перед Центральним корпусом відбувся Фестиваль науки, освіти і культури. На даному заході були присутні не лише студенти, а також сум’яни та гості міста, майбутні абітурієнти і школярі. Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід аби надихнутись здобутками науковців СумДУ.

Навчально-науковий інститут права залучив до демонстрації на площі справжній наряд патрульної поліції із колишніх випускників інституту. Вони розповіли про принципи своєї роботи, про правила громадської поведінки на вулиці.

ННІ права було проведено інтелектуальну гру «Правовий брейн-ринг» для абітурієнтів. Також всі бажаючі могли отримати різноманітні правовстановлюючі документи, які були зареєстровані Навчально-науковим інститутом права (Свідоцтво про зміну ім’я, Свідоцтво про шлюб, а також Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю).

Протягом усього заходу абітурієнти мали можливість відповідати на правові питання та отримувати фішки, які потім могли обміняти на сувеніри.

Весь захід відбувався в теплій дружній атмосфері, студенти та всі присутні отримали заряд бадьорості та позитива.