ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

До уваги абітурієнтів!

В а ж л и в о ! ! !

Відповідно до «Правил прийому до Сумського державного університету у 2018 році» термін подачі документів для вступу до магістратури спеціальності 081 «Право» визначено з 2 по 26 липня 2018р.

Основна сесія єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для спеціальності 081 «Право» буде проходити відповідно 11 та 13 липня 2018р.

У відповідності з «Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році», який був затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від23 березня 2018 року №270 офіційне оголошення результатів вступних випробувань буде здійснюватися шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.

Тобто не раніше 27 липня 2018 року, а на цей день прийом документів до вступу в магістратуру буде завершено.

Тому звертаємо увагу вступників на те, що документи для вступу необхідно подати не очікуючи результатів єдиного фахового вступного іспиту у термін не пізніше 26 липня 2018 р.

У іншому разі абітурієнт може втратити права на вступ до магістратури спеціальності 081 «Право» у 2018 році.