ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті права

16 жовтня 2016 року Навчально-науковий інститут права в Конгрес-центрі СумДУ провів день відкритих дверей. У заході прийняли участь близько 130 учнів загальноосвітніх шкіл їх батьки та вихованці «Кадетського корпусу» ім. І.Г.Харатонека.

Перед презентацією інституту права майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з науковими працями викладачів інституту та інформаційними буклетами інститут права.

До уваги абітурієнтів були представлені матеріали про терміни проведення та умови участі у конкурсі творчих робіт на правову тематику який у грудні 2016 року проводить Навчально-науковий інститут права. Перед учасниками заходу виступив перший проректор СумДУ Василь Данилович Карпуша, який ознайомив присутніх з умовами прийому до вищих навчальних закладів України в 2017 році. Він акцентував увагу на відмінностях нових правил прийому у порівнянні з минулорічними.

Студенти інституту права ознайомили присутніх зі структурою інституту, керівним складом, напрямами підготовки студентів та освітніми програми, життям студентів у позанавчальний час та додатковими можливостями які отримують студенти інституту під час навчання (військове звання офіцера запасу, посвідчення водія категорії «В» та професійного охоронника).

Також студенти провели віртуальну екскурсію по університету та інституту права. Майбутніх абітурієнтів привітали піснями студенти інституту Яна Леонтенко та Дар’я Тверітінова.

Після завершення офіційної частини учасники дня відкритих дверей мали можливість відвідати благодійний фестиваль вуличної їжі співорганізатором якого був інститут права. На ньому можна було скоштувати національні страви таких країн світу: Азербайджан, Італія, Польща, США, Туркменістан, Узбекистан.