Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

Від школярки до студентки: подорож у світ юриспруденції в Сумському державному університеті

Привіт, друзі!

Мене звати Журенко Валерія, і я студентка Навчально-наукового інституту права. Вже минув мій перший курс навчання, і я хочу поділитися своїми враженнями.

Ще в 10 класі я знала, що оберу саме Сумський державний університет і спеціальність 081 “Право”. Моя мета – отримати якісну освіту та широкий спектр знань у світі юриспруденції.

Спочатку було складно адаптуватися до нового етапу життя, адже школа і університет – це зовсім різні речі. Але підхід викладачів і команда студентського самоврядування активно допомагали нам. Я поступово влилася в ритм життя інституту права, і вже через два місяці опинилася на головній сцені СумДУ під час Золотого інтегралу 2023. Це була чудова можливість показати себе, знайти нових друзів і стати частиною великої родини. Враження від цього заходу залишаться зі мною назавжди, я отримала неймовірно багато емоцій.

Щодо навчання, можу сказати, що всі викладачі підходять до своєї роботи з великим професіоналізмом і мають значний практичний досвід у сфері права. Я впевнено можу сказати, що знання, які вони надають, будуть корисними і цікавими. Важливо тримати зв’язок з викладачами – це допоможе вам у багатьох справах!

Не було жодного дня, коли б я пожалкувала, що навчаюсь у Навчально-науковому інституті права! Запрошуємо і вас стати частиною цієї великої родини!

 

Залишити коментар