Збори трудового колективу ННІ права СумДУ та звіт директора про результати роботи у 2020 році

Відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту», від 09.08.2019 року на зборах трудового колективу навчально-наукового інституту права про результати роботи у 2020 році прозвітував директор інституту, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор А. М. Куліш.

У своїй доповіді А. М. Куліш акцентував увагу на досягненнях інституту у 2020 році, зупинився на питаннях наукової, навчально-методичної, навчально-організаційної, профорієнтаційної, позанавчальної, міжнародної, інформаційної, академічної мобільності та госпрозрахункової діяльності, а також питання навчання під час впровадження карантинних обмежень шляхом

Незважаючи на позитивну динаміку діяльності Інституту в цілому, у своєму виступі директор звернув увагу на такі напрямки роботи, в яких показники зменшилися або ж  немає позитивної динаміки в розвитку. Саме тому, основним завданням визначено проаналізувати причини таких випадків та підготувати заходи по їх усуненню. Також професор Куліш А.М. визначив основні напрямки діяльності інституту у 2021 році:

 

З оцінкою результатів звіту директора виступив завідувач кафедри АГПФЕБ ННІ Права Гаруст Ю.В., який звернув увагу про обсяг виконаної роботи за 2020 рік, а саме: реалізація міжнародної програми академічної мобільності, успішні виступи студентів на наукових конференціях та інших студентських конкурсах; виступила студентський директор Харченко А.Л., подякувала за співдію під час розробки та подання проектів на конкурс студентських ініціатив, за комфортні умови навчання під час карантину.

Із оцінкою результатів діяльності ННІ права виступив і Виконуючий обов’язки ректора, Почесний ректор університету, Заслужений працівник освіти України, професор А. В. Васильєв.

Під час свого виступу ректор подякував за ту роль, яку інститут права відіграє в університеті, дав високу оцінку менеджерській функції, яку здійснює Куліш Анатолій Миколайович, побажав колективу не зупинятися на досягнутому та рухатись вперед. Також він звернув увагу на питання, роботу над якими необхідно покращити та висловив пропозиції щодо напрямків роботи у 2021 році. Зокрема, головними напрямами, на які слід звернути увагу є академічна мобільність викладачів, а також – методична робота.

У цілому, рішенням зборів трудового колективу навчально-наукового інституту права робота Анатолія Миколайовича Куліша як директора інституту у 2020 році була визнана «задовільною» та було затверджено звіт і основні напрямки діяльності у 2021 році.

 З повним звітом Директора навчально – наукового інституту права А.М. Куліша можна ознайомитися за посиланням

 

Залишити коментар