Browse By

Шановні студенти, викладачі, співробітники Навчально – наукового інституту права!

Вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року! Бажаю всім міцного здоров’я та вдачі, наснаги, великих успіхів і нових звершень у навчанні та роботі.

Усім студентам від імені колективу університету бажаю йти вперед, ніколи не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати свої мрії у життя! Навчально – науковому інституту права, Україні потрібні такі перспективні та прогресивні люди!

Вважаю за потрібне окремо звернутися до наших першокурсників. Шкільні роки вже позаду.  Ви вперше вступаєте у нове життя – студентське! Попереду у вас нові знайомства, друзі, викладачі, незабутні враження й емоції − цікаве життя студентів університету! Вірю, що студентські роки залишаться у вашій пам’яті назавжди як золотий час. Від імені нашої Альма-матер вітаю вас із 1 вересня і початком навчання! Бажаю вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої університетської родини. Завжди будьте активними, цілеспрямованими, наполегливими!

Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві, і в кінці уроку кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь і навичок!

Зі святом 1 вересня! З Днем знань! З новим навчальним роком!

З глибокою повагою,

Заслужений юрист України,

доктор юридичних наук, професор                                             А. М. Куліш

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *