Browse By

ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА

Профспілкова організація студентів СумДУ – це громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.

Вступ студентів до профспілки провадиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Профспілка студентів Сумського державного університету саме і є тією організацією, що створена різносторонньої підтримки студентів. Велика увага звертається сприянню навчальній, науковій та творчій діяльності студентства, адже якщо у вас гарні здібності у чомусь – їх потрібно розвивати.

Студентський профком СумДУ активно захищає студентів, надає матеріальну допомогу у зв’язку з хворобою, одруженням, народженням дітей. Не залишаються без уваги студенти пільгових категорій: подарунки на свята та надання матеріальної допомоги у разі скрутного становища.

Також акцент робиться на оздоровленні та відпочинку своїх членів, участі у розвитку фізичної культури, спорту, туризму. Так, Профспілка допомагає студентам оздоровитися в санаторії-профілакторії СумДУ, організовує екскурсійні поїздки по містам України, зимове оздоровлення на лижній базі СОЗ «Універ», відпочинок в Карпатах, Болгарії за пільговими цінами та знижками для членів Профспілки.

Для чого існує профком:

 • Профком на всіх рівнях представляє та захищає Ваші права та інтереси.
 • Профком контролює поселення студентів у гуртожитки.
 • Без згоди профкому Вас не можуть виселити із гуртожитку.
 • Профком допомагає отримувати усі види матеріальної допомоги та премій.
 • У профкомі Ви дізнаєтесь про свої права та навчитеся їх відстоювати.
 • Завдяки профкому Ви маєте змогу оздоровлюватися у санаторіях, профілакторіях та інших здравницях України.
 • Профком здійснює соціальний захист студентів пільгових категорій.
 • Профком контролює заклади громадського харчування в університеті.
 • Профком проводить спортивні, культурно-масові заходи, конкурси на кращу профгрупу, кращі кімнати в гуртожитках тощо.
 • Без згоди профкому Вас не можуть відрахувати з університету.
 • У профкомі ви можете отримати інформацію стосовно працевлаштування на період канікул.
 • У профкомі Ви можете оформити міжнародний студентський квиток “ISIC”, придбати квитки до кінотеатрів за пільговою ціною, отримати інформацію стосовно участі у програмі “WorkAndTravelUSA”.

Профбюро ННІ праваСумДУ  це об’єднання молодих, креативних, завзятих та життєрадісних людей, які не покладаючи рук трудяться на благо свого факультету, кожен день наша команда намагається зробити життя ННІ права  цікавішим, а навчальні будні веселішими та різноманітнішими.

У складі профспілкової організації студентів Сумського державного університету працює Профбюро ННІ права, яке відстоює права та інтереси студентів нашого інститута та здійснює свою діяльність по різносторонній допомозі та підтримці наших студентів.

Склад профбюро ННІ права
hwsruot5xnm-min
uqxj0m53t7w-min
oqsq4j9-kz4-min
yvqtp2hy-0i-min
_mk5p5wfn24-min
ka_1efurh8o-min

Вся діяльність Профбюро інституту націлена на співпрацю з Профоргами груп. Профорг – це сполучна ланка між кожним студентом інститута та Профбюро. Звертайтесь до профоргу своєї групи у разі виникнення будь-яких питань, це завжди є першим кроком до їх вирішення!

Профспілковий актив ННІ права – це дружня команда, яка завжди відкрита та готова допомогти і підтримати кожного з Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *