Browse By

ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ» у 2019-2020 навчальному році

9 квітня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського мав відбутися ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології». За секцію «Транспортне право» для участі в ІІ турі були відібрані роботи студентів ННІ права Бенько Анастасії «Забезпечення прав осіб з інвалідністю на доступ до об’єктів транспортної інфраструктури: порівняльно-правовий аспект» (науковий керівник – зав. кафедри МЄПЦПД, к.ю.н., доц. Завгородня В.М.) та Прядко Ганни «Правові засади діяльності магістрального трубопровідного транспорту» (науковий керівник – доцент кафедри АГПФЕБ, к.ю.н., доц. Руденко Л.Д.).

Галузева конкурсна комісія розглянула 171 студентську наукову роботу 234 авторів, що надійшли з 40 закладів вищої освіти України. За on-line згоди всіх членів комісії 54 студенти з 25 вищих навчальних закладів були визнані призерами конкурсу.

Серед переможців і студенти ННІ права, Анастасія Бенько, яка здобула диплом ІІ ступеня та Ганна Прядко, яка здобула диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо студентів-переможців та їх наукових керівників із визначним здобутком! Бажаємо наснаги та нових звершень на професійному шляху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *