Browse By

ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО І ПРОЦЕС; ФІНАНСОВЕ ПРАВО; ІНФОРМАЦІЙНЕ ПРАВО» у 2019-2020 навчальному році

У березні 2020 року, на базі юридичного факультету Запорізького національного університету було визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право».

          В Конкурсі взяли участь 66 студента з ВНЗ усієї країни. Сумський державний університет представляли студенти Навчально-наукового інституту права: Полянська Єлизавета Андріївна (5 курс), Красилюк Максим Олександрович (5 курс) та Філоненко Сніжана Сергіївна (3 курс).

За результатами конкурсної комісії, студенти Навчально-наукового інституту права СумДУ отримали три диплома:

Дипломом І ступеняПолянська Єлизавета, тема роботи «Бюро фінансових розслідувань як єдиний орган протидії фінансово-економічним злочинам» (науковий керівник д.ю.н., проф. Куліш А.М.) Робота виконана в рамках держбюджетної теми «Система критеріїв зовнішнього моніторингу діяльності єдиного правоохоронного органу у сфері забезпечення фінансової та економічної безпеки держави» (номер державної реєстрації 0118U003575).

Дипломом ІІІ ступеняКрасилюк Максим, тема роботи «Криптовалюта як об’єкт оподаткування в Україні» (науковий керівник д.ю.н., доц. Рєзнік О. М). Робота виконана в рамках держбюджетних тем: «Розробка методики взаємодії правоохоронних органів України щодо протидії легалізації злочинних доходів» (номер державної реєстрації 0120U100474) та «Кібербезпека в боротьбі з банківськими шахрайствами: захист споживачів фінансових послуг та зростання фінансово-економічної безпеки України» (номер державної реєстрації 0118U003574).

Дипломом ІІІ ступеняФілоненко Сніжана, тема роботи «Адміністративно-правовий механізм запобігання самогубств в Україні» (науковий керівник к.ю.н. Миргород-Карпова В.В.).

Вітаємо студентів-переможців Інституту, викладачів кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки із визначним здобутком! Бажаємо наснаги та нових звершень на професійному шляху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *