До уваги учасників Всеукраїнського конкурсу СНР з міжнародного права!

31 Березня, 2021
 
Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт завершила процес рецензування наукових робіт.
 

Рейтинг наукових робіт за підсумками рецензування, роботи та рецензії, а також перелік робіт, знятих з рецензування через порушення вимог Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, оприлюднені за посиланням.

Звертаємо увагу, що апеляція, право на подачу якої регламентується розділом V Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, подається на обидві рецензії загалом, а не на окремі пункти однієї рецензії. У разі подання апеляції Апеляційна комісія конкурсу залишає за собою право повністю переглянути оцінки роботи. Апеляція, у разі наявності, обов’язково надсилається в електронному вигляді до 8 квітня 2021 року (включно) на електронну адресу kmeep@yur.sumdu.edu.ua.

До участі в підсумковій онлайн конференції, яка відбудеться 16-17 квітня 2021 року запрошуються автори робіт, що набрали 110 (55% від максимальної оцінки) і більше балів за сумою балів 2-х рецензій. Дипломи переможців конкурсу отримають автори 14 кращих робіт (25% від загальної кількості учасників конкурсу), які будуть визначені за загальними підсумками рецензування та захисту. Індивідуальні запрошення учасникам конференції та посилання на онлайн-зустріч будуть направлені після завершення строку подачі та розгляду апеляцій.

 

 

 

 

 

Залишити коментар