Browse By

До уваги вступників за ОС «магістр» у 2020 році!  

Із 12 травня по 5 червня триватиме реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу відбіркової комісії ННІ права yur@pk.sumdu.edu.ua скановані копії або фотокопії:

– заповненої заяви-анкети (скачати тут) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

– документа, що посвідчує особу;

– облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

– довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);

– фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

– медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

У разі виникнення питань, Ви можете написати на електронну пошту за адресою: yur@pk.sumdu.edu.ua або зателефонувати +380995213642 – Марина Сергіївна Уткіна (відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ права).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *