НОВИНИ

Участь студентів Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету у Всеукраїнському конкурсі студентських науково-дослідних робіт 2018-2019 навчальний рік

logo_gold_en_2

Всього 19 місць, із яких: І – 1, ІІ – 6, ІІІ – 12.

Історія та археологія:

ІІ місце – Бондаренко М. (Власенко В.М., КПТІДП);

ІІІ місце – Наумов А. (Дегтярьов С.І., КПТІДП).

Право:

ІІ місце – Шудренко Д. (Гончарова А.В., МЄЕП);

ІІ місце – Базуріна Т. (Чурилова Т.М., МЄЕП);

ІІІ місце – Сиротенко В. (Гаруст Ю.В., АГПФЕБ).

Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право:

ІІІ місце – Щербак Н. (Пахомов В.В., КПДС).

Адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право:

ІІІ місце – Філоненко С. (Гаруст Ю.В., АГПФЕБ);

ІІІ місце – Бондаренко М. (Гаруст Ю.В., АГПФЕБ);

Міжнародне право:

І місце – Бенько А. (Завгородня В.М., МЄЕП);

ІІ місце – Полянська Є. (Завгородня В.М., МЄЕП);

ІІІ місце – Рассохіна А. (Славко А. С., МЄЕП);

ІІІ місце – Наумов А. (Завгородня В.М., МЄЕП);

ІІІ місце – Голованова В. (Самойленко Є.А., МЄЕП).

Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права:

ІІІ місце – Волочай Ю. (Рябченко Т.О., КПТІДП).

 

Пожежна безпека:

ІІ місце – Рагуліна Ю. (Куліш А.М., АГПФЕБ).

Інтелектуальна власність:

ІІІ місце – Диковець А. (Логвиненко М.І., АГПФЕБ).

Актуальні проблеми інклюзивної освіти:

ІІІ місце – Соколенко О., Шудренко Д. (Шлапко Т.В., АГПФЕБ).

Іноземна мова за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю «Філософія, культурологія, політологія, право, соціологія, психологія, менеджмент освіти (англійською, німецькою, французькою мовами)»

ІІІ місце – Рагуліна Ю. (Рєзнік О.М., АГПФЕБ);

ІІІ місце – Савицька І. (Янішевська К.Д., КПДС).

 

Такий показник призових місць є високим не лише для Сумського державного університету, але й для ЗВО з усієї України. Вітаємо студентів та їх наукових керівників! Бажаємо подальших наукових досягнень та звершень.

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальної власності»

конф1

29 березня 2019 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».

Усього на конкурс було подано 48 наукових робіт із 25 закладів вищої освіти, кількість студентів, які взяли участь, складає 52 особи.

 Студентка 1 курсу ОС «магістр» освітньо-професійної програми «Інтелектуальга власність» ННІ права Анна Диковець, представляла результати своєї наукої роботи на підсумковій конференції. За результатами прилюдного захисту науково – дослідної роботи Анна Диковець (науковий керівник – к.ю.н., доцент Логвиненко М.І.) була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Бажаємо нових перемог та творчих злетів!

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»

IMG_3596

21 березня 2019 р. у м. Запоріжжя на базі юридичного факультету Запорізького національного університету було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських науково-дослідних робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету представив до участі в конкурсі дві студентські науково-дослідні роботи під керівництвом д.ю.н., доцента, завідувача кафедри АГПФЕБ Юрія Віталійовича Гаруста.

Студент групи Ю-73 Максим Бондаренко підготував роботу за темою: «Адміністративно-правовий захист прав споживачів в кіберпросторі».

Студентка групи Ю-72 Сніжана Філоненко підготувала роботу за темою: «Адміністративно-правовий механізм запобігання булінгу у вітчизняних закладах вищої освіти».

Обидві роботи були відмічені на конкурсі, оскільки студенти ННІ права були нагороджені Дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо студентів та наукового керівника з високим рівнем підготовки до конкурсу та представлення Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету на високому професійному рівні. Бажаємо подальших наукових ініціатив та розвитку дослідницького потенціалу.

 II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»

 IMG_088927 березня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». У конференції взяли участь 43 студенти з 34 вищих навчальних закладів України.
Серед представників членів комісії конкурсу, які оцінювали наукові роботи учасників, були науковці з різних українських вишів та наукових установ, зокрема, завідувач кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки  ННІ права Юрій Гаруст.
Троє студентів ННІ права  Москаленко Владислав (гр. Ю-51),  Диковець Анна (гр. Ю-43) та Брюхань Анастасія (гр. П-41а) представили результати своїх наукових робіт на  підсумковій конференції.
За результатами прилюдного захисту науково – дослідної роботи  на тему “Адміністративно – правові заходи боротьби з корупцією в Національній поліції” Анна Диковець  (науковий керівник – к.ю.н., доцент Логвиненко М.І.)  була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

ІІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності

фото школа30 березня-01 квітня 2018 року на базі ННІ права Сумського державного університету відбулася ІІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності, організована Сумським осередком Ліги студентів АПУ, НТСА та студентським директоратом НН інституту права

У заході взяли участь більше 100 студентів з 7 міст (Київ, Полтава, Миколаїв, Запоріжжя, Харків, Одеса, Дніпро) та більше 15 ВНЗ країни (Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, КНУ ім. Тараса Шевченко, Академії адвокатури, КІ НУ Одеська юридична академія, Запорізький національний університет, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ тощо).

Школу відкрили голова Сумського відділення Асоціації правників України – Чупрун Євген Вікторович та голова Сумського осередку Ліги студентів, студент 4-го курсу ННІ права СумДУ Шевченко Денис, з побажанням учасникам  провести ці дні з користю.

На школі виступали адвокати та юристи з Києва, Харкова та Сум, такі як Роман Чумак (юридична фірма «АРЕС»), Солодко Євген,керуючий партнер адвокатського об’єднання «Солодко і партнери», Елеонора Салова,  Олена Любимова, адвокат адвокатського об’єднання Juscutum.

Студенти з усіх регіонів України мали змогу послухати цікаві виступи та дізнатися всі нюанси у роботі адвоката.

Під час роботи ІІІ Всеукраїнської школи адвокатської діяльності учасники мали змогу спробувати себе у ролі адвоката та побудувати свою лінії захисту клієнта в кримінальній справі. Керував практичним кейсом керівник Юридичної клініки СумДУ, адвокат Олександр Чернадчук, який спостерігав, надавав професійні поради і оцінював роботу учасників. Учасники, які найкраще представили свою лінію захисту отримали  цінні подарунки.

Сумський осередок Ліги студентів АПУ висловлює свою подяку Навчально-Науковому інституту права за підтримку у проведенні заходу.

ЛЕКЦІЯ ПО ПРАВАМ ЛЮДИНИ ТА КВІЗ-ГРА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ШКОЛЯРІВ

ЗаставкаПрес-центрі СумДУ правозахисна Громадська організація «Центр громадянських свобод» м. Київ спільно з НТСА навчально-наукового інституту права СумДУ 13 листопада 2017 року в Конгпровели для студентів та школярів лекцію по правам людини та закріпили свої знання на квіз-грі.

Спікером цього заходу було запрошено заступника голови ГО «Центр громадянських свобод» Романцеву Олександру, яка провела вступну лекцію про права людини. Головною метою лекції було доведення до студентів та школярів основоположних стандартів захисту прав людини та їх значення в сучасному світі.

В кінці заходу, учасники лекції брали участь в квіз-грі на тему «Права людини» де змогли закріпити отриманні знання від спікеру заходу.

Загальна кількість аудиторії склала близько 35 студентів та школярів загальноосвітніх шкіл м. Суми.


Презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права

21 вересня 2017 року на базі ННІ права Сумського державного університету спільно з НТСА ННІ права відбулась презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ«UBA Students’ League» для студентів першого курсу ННІ права.

Із вступним словом виступив Голова Сумського осередку, студент ІІІ курсу ННІ права Богдан Охматов та розказав що ж таке ЛІГА, перспективи та переваги для членів Ліги студентів АПУ, зокрема можливість спілкуватися з провідними юристами топових фірм України; відвідувати Всеукраїнські школи з різних профілів; проходити стажування в провідних юридичних фірмах; знаходити нові знайомства котрі допоможуть майбутнім юристам у майбутньому.

Члени Сумського осередку Ліги студентів АПУ представили студентам напрями своєї діяльності, в яких можна працювати будучи членом, а саме:

Денис Шевченко, розповів про завдання заступника голови осередку та про Центр правничої кар’єри, чим дуже зацікавив аудиторію;

Андрій Пономаренко, розповів про завдання Центру корпоративних програм, про організацію зустрічей з провідними юристами України;

Дар’я Тверитінова, ознайомила слухачів із Центром соціальних програм та роботою Медіа-відділу Ліги та осередку.

На завершення виступала Олександра Андросова, яка розповіла про PR- та HR- відділи.

Найголовніше, що бажання вступити до Ліги та працювати в ній, виявило багато охочих студентів. І це мотивує на нові звершення.

Презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права

10 жовтня 2016 року на базі ННІ права Сумського державного університету спільно з НТСА ННІ права відбулась презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права.
Правління Ліги студентів України представляв Координатор Східноукраїнського регіону – Роман Лисик та Голова Сумського осередку, студентка ІІІ курсу ННІ права, Канівець Анна. Вони розповіли студентам про перспективи та переваги для членів Ліги студентів АПУ, зокрема можливість спілкуватися з провідними юристами топових фірм України; відвідувати Всеукраїнські школи з різних профілів; проходити стажування в провідних юридичних фірмах; знаходити нові знайомства та ін.
На завершення презентації, заступник Голови Сумського осередку Ліги студентів АПУ Марина Педько, розповіла всі деталі та нюанси такого напрямку як СКЮЗ, за яким плідно працювала цілий рік. Представник центру корпоративних програм Сумського осередку, Давид Клочко розповів як важливо підтримувати корпоративний дух команди.
Найголовніше, що бажання вступити до Ліги та працювати в ній, виявило багато охочих студентів. І це мотивує на нові звершення.

Навчально-науковий інститут права провів ІІ Всеукраїнську школу адвокатської діяльності
1-2 квітня 2017 року на базі ННІ права у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася ІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності.
Школу відкрили голова Сумського відділення Асоціації правників України – Чупрун Євген Вікторович та голова Сумського осередку Ліги студентів, студентка 3-го курсу ННІ права СумДУ Анна Канівець, з побажанням учасникам провести ці дні з користю. На школі виступали адвокати та юристи з Києва і Харкова. Це Євген Пронін керуючий партнер компанії «Pronin & partners», Світлана Трофимчук, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «S.T.Partners», Іван Захарко, асоційований партнер ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери», Євгенія Колько, юрист адвокатського об’єднання Juscutum, Сергій Бондар, суддя-спікер Сумського окружного адміністративного суду, Артем Донець, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Донець та партнери».
Студенти з усіх регіонів України мали змогу послухати цікаві виступи та дізнатися всі нюанси у роботі адвоката.
Завершення ІІ Всеукраїнської школи адвокатської діяльності стало дуже яскравим і продуктивним. Учасники мали змогу ознайомитися з фабулою справи, спробувати себе у ролі адвоката та побудувати свою лінії захисту клієнта в кримінальній справі. Керував практичним кейсом Артем Донець, який спостерігав, давав цінні поради і оцінював роботу учасників. Учасники, які найкраще представили свою лінію захисту отримали можливість пройти стажування строком 5 днів у адвокатському об’єднанні «Донець та партнери», а інші отримали цінні подарунки.