Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

Тренінг «Захист порушених конституційних прав, свобод та інтересів громадян України» в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми», який фінансується за рахунок коштів British Council Ukraine

21 квітня 2017 року на базі Навчально-науковому інституті права у Конгрес-центрі Сумського державного університету проведений другий тренінг на тему: «Захист порушених конституційних прав, свобод та інтересів громадян України», який виконується в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми» за підтримки програми «Active Citizens» British Council Ukraine.

Після вдалого проведення першого тренінгу, в заході взяли участь близько 75 учнів загальноосвітніх шкіл м. Суми, а також учні Олександрівської гімназії, Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка.

Учні мали змого поспілкуватися із суддею Зарічного районного суду м. Суми Сідоренко Аллою Петрівною, начальником першого відділу процесуального керівництва по кримінальним провадженням прокуратури Сумської області Байдаком Андрієм Юрійовичем та практикуючим адвокатом Чернадчуком Олександром Вікторовичем, які взяли активну участь в обговоренні питань з прав, свобод та інтересів громадян України.

На завершення даного тренінгу, учні поділилися власними враженнями від проведеного тренінгу та висловили свою вдячність організаторам.

[supsystic-gallery id=189 position=center]

Залишити коментар