Навчально Науковий Інститут Права

Проведення тренінгів в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми», який фінансується за рахунок коштів British Council Ukraine

28 квітня та 5 травня 2017 року на базі Навчально-науковому інституті права у Конгрес-центрі Сумського державного університету було проведено тренінги на тему: «Основні адміністративні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми» та «Основні кримінальні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми», який виконується в рамках проекту «Правове виховання старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Суми» за підтримки програми «Active Citizens» British Council Ukraine.

Спікерами вказаних тренінгів: заступником Голови Зарічного районного суду м. Суми Капкіним Олександром Борисовичем, суддею Зарічного районного суду м. Суми Клімашевською Іриною Валентинівною та прокурором відділу прокуратури Сумської області Степаняном Сергієм Лєвоновичем роз’яснено основні положення про адміністративну та кримінальну відповідальність, наведено з практики приклади основних правопорушень які вчиняються неповнолітніми в Сумській області.

Учасники тренінгів брали активну участь в обговоренні актуальних питань з вказаних тем. На завершення даних тренінгів, учні поділилися власними враженнями від проведених заходів та висловили свою вдячність організаторам.

[supsystic-gallery id=190 position=center]

 7 total views,  6 views today

Залишити коментар