Проект молодих вчених СумДУ отримав державне фінансування

 

Наказом МОН України від 09 грудня 2019 року № 1529 затверджено перелік проектів наукових робі, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з січня 2020 року за рахунок коштів державного бюджету. Одним із яких є проект, підготовлений молодими вченими Навчально-наукового інституту права та Факультету іноземної філології та соціальних комунікацій на тему «Розробка методики взаємодії правоохоронних органів України щодо протидії легалізації злочинних доходів», строком на 2020-2022 роки.
Автори проекту д.ю.н., доцент Рєзнік О.М., д.ю.н., доцент Кобзєва Т.А., к.п.н. Назаров М.С., к.ю.н. Уткіна М.С., аспіранти Андрійченко Н.С. та Стеблянко А.В. висловлюють щиру подяку керівнику Управління Служби Безпеки України в Сумській області Захарченко Ю.М. та керівнику Сумської місцевої прокуратури, к.ю.н. Слабуновій Ю.В. за всебічну підтримку у написанні проекту.
Авторський склад зацікавлений у нових знайомствах, співпраці та відкритому обговоренні ідей та пропозицій, з якими ви можете звернутися до керівника проекту – Рєзніка Олега Миколайовича, [email protected], тел. 095-48-27-130.

Залишити коментар