Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

ННІ Права: Ваш Шлях до Міжнародного Успіху

Якщо Ви ще вагаєтесь, який навчальний заклад обрати, важливим аргументом на користь ННІ права є можливість брати участь у міжнародних програмах академічної мобільності.

Що дають програми міжнародної академічної мобільності?

  1. Отримання якісних знань: Наші студенти мають змогу навчатися у провідних європейських університетах, отримуючи знання від найкращих викладачів.
  2. Розвиток soft skills: Програми академічної мобільності сприяють розвитку комунікативних навичок, критичного мислення та вміння працювати в команді.
  3. Досвід навчання в іноземних ВНЗ: Навчання за кордоном надає можливість ознайомитися з різними підходами до викладання та навчання.
  4. Розвиток міжкультурного обміну: Студенти отримують унікальну можливість спілкуватися з представниками різних культур, що сприяє розвитку міжкультурного розуміння.
  5. Підвищення рівня володіння іноземною мовою: Постійне спілкування з носіями мови допомагає значно покращити рівень володіння іноземними мовами.

З якого курсу можна брати участь у таких програмах?

Вже на першому курсі здобувачі освіти можуть подавати заявки для участі в програмах міжнародного обміну, щоб з 2 курсу навчатися семестр у провідних європейських навчальних закладах.

У яких країнах є можливість навчатися?

Наші студенти кожен семестр беруть участь у програмах міжнародної академічної мобільності у Великій Британії, Італії, Литві, Болгарії та інших країнах.

Залишились сумніви?

Академічна мобільність — це чудова можливість не тільки отримати нові знання, розширити професійні навички, а й можливість подорожувати, знайомитись з культурою інших країн, спілкуватись зі студентами з різних куточків світу.

Якщо залишились питання

Ми з радістю надамо відповіді на Ваші питання. Пишіть нам на зручний месенджер або телефонуйте: 0958129177

Контактна особа: Вікторія Панкратова

 

Залишити коментар