19 травня 2017 року члени НТСА ННІ права взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Традиції та новації юридичної науки: минуле, сучасність, майбутнє» в Національному університеті «Одеська юридична академія»

19 травня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» була проведена Міжнародна науково-практична конференція  «Традиції та новації юридичної науки: минуле, сучасність, майбутнє» присвячена 20-річчю НУ ОЮА та 170-річчю Одеської школи права.

Робота конференції здійснювалась за 32 секціями, та за участю студентів, аспірантів, практикуючих юристів, співробітників судових та правоохоронних органів, кандидатів та докторів наук. Загальна кількість учасників конференції склала приблизно 320 осіб з всієї України.

Участь у заході взяли Голова НТСА ННІ права Рєзнік О.М., з темою доповіді «Створення нового правоохоронного органу у сфері забезпечення фінансової та економічної безпеки: реалії для України», викладач стажист кафедри АГПФЕБ Андрійченко Н.С. – «Принципи організації та діяльності Служби безпеки України як спеціального суб’єкта фінансової системи України» та аспірант кафедри АГПФЕБ Чешко А.А. – «Місце Національного антикорупційного бюро в системі правоохоронних органів України».

[supsystic-gallery id=192 position=center]

Залишити коментар