Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

07.02.2024 року у Навчально-науковому інституті права для здобувачів освіти 1 та 3 курсів тренером Кучковою Я.М. був проведений  тренінг “Мистецтво самопрезентації та комунікації.

У Навчально-науковому інституті права 7 лютого 2024 року відбувся захід, який став надзвичайно корисним для студентів перших і третіх курсів. Під керівництвом тренерки з ораторської майстерності Я.М. Кучкової відбувся тренінг на тему “Мистецтво самопрезентації та комунікації”.

Студенти мали можливість вивчити та вдосконалити навички, необхідні для ефективного спілкування та вдалої презентації себе. Під час тренінгу було акцентовано увагу на важливості правильної комунікації в сучасному світі, а також на техніках вдалої самопрезентації, що є ключовими складовими успішної кар’єри.

Захід був оцінений студентами як дуже практичний та корисний. Вони відзначили, що набуті знання і навички нададуть їм значну перевагу в майбутній професійній діяльності. Тренінг став важливим кроком у підготовці студентів до викликів сучасного ринку праці.

 

Залишити коментар