Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

Програма професійного розвитку з інтернаціоналізації вищої освіти AUUGlobalSynergyдля викладачів Альянсу українських університетів

З 29 січня по 02 лютого завідувач кафедри АГПФЕБ Олександр ІЛЬЧЕНКО та старший викладач кафедри ФЮКП Вікторія ПАНКРАТОВА взяли   участь у програмі професійного розвитку з інтернаціоналізації вищої освіти AUU Global Synergy. Завідувачка кафедри МЄППП Владислава ЗАВГОРОДНЯ, доцент кафедри ФЮКП Ольга СТОГОВА та асистент кафедри МЄППП змогли доєднатися в онлайн-форматі.

 Захід відбувався в  Українському католицькому університеті для викладачів Альянсу українських університетів. До активностей долучились представники Національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Київської школи економіки, НТУ «Дніпровська політехніка» та Українського католицького університету.

Програма розроблена для того, щоб надати членам Альянсу українських університетів та їхнім викладачам необхідний досвід ефективно використовувати COIL, сприяючи міжкультурній співпраці, збагачуючи освітній контент і культивування стійких глобальних партнерств.

Різнопланова тематика, професійні тренери-практики COIL, спільна робота, корисні поради – все це зробило захід надзвичайно корисним та перспективним щодо використання набутого досвіду для подальшої діяльності як з іноземними партнерами, так і з установами-членами Альянсу українських університетів.  

 

Залишити коментар