Навчально Науковий Інститут Права

Наукове стажування старшої викладачки кафедри КПДС ННІ права СумДУ в Університеті Ворика

Старша викладачка кафедри КПДС ННІ права СумДУ, кандидатка юридичних наук Марина УТКІНА наразі перебуває на науковому стажуванні в Університеті Ворика (м. Ковентрі, Велика Британія).  Викладачка отримала фінансування за програмою Fernandes Fellowship від Institute of Advanced Sciences. У період із 07.04.2022 по 31.12.2022 р. Вона проводить наукове дослідження щодо компаративного аналізу здійснення фінансового моніторингу в Україні та Великій Британій як одного із дієвих механізмів протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Її науковими консультантами від Юридичної школи стали: професор Ана Аліверті, професор Далал Стівенс та доктор Енріке Карвальо.

В рамках стажування Марина Уткіна виступила як один із спікерів на щорічній конференції Юридичної школи із доповіддю на тему «Financial intelligence (monitoring) as an effective method in corruption prevention”.

Університет Ворика посідає 65 позицію в рейтингу QS World University Rankings 2023: Top global universities (https://www.topuniversities.com/university-rankings/world-university-rankings/2023) та 10 місце у рейтингу University League Tables 2023 (https://www.thecompleteuniversityguide.co.uk/league-tables/rankings).

Залишити коментар