Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Студентка ННІ права (спеціальність 293 «Міжнародне право») – Коваль Валерія

Розкажи, чому обрала саме СумДУ серед сотень інших універів?

«Сумський державний університет був обраний напевне через те, що тут багато моїх друзів, також гарні відгуки про цей університет, и тому що я не планувала виїжджати зі свого рідного міста. Ну і тому, що через вивчення купи рейтингів було визначено, що СумДУ входить в топ 10 кращих університетів в Україні..».

Які 3 речі тобі найбільше подобаються в твоєму університеті?

«Це, напевно, активне позанавчальне життя, тому що це завжди було для мене цікаво. Тут дуже багато можливостей реалізувати себе і поза навчанням. Також це повнота освітньої програми. Це дуже класні предмети, викладачі і все в такому дусі. Ну і тому що це все ж таки топовий вуз і це кльово».

Студент ННІ права (спеціальність 081 «Право») – Савчук Владислав

Чи було в тебе відчуття, що реальність не виправдала очікування?

«В принципі такого не було. Мені хотілося отримувати якісну освіту із сучасним обладнанням, сучасними викладачами. В принципі, я все отримав, всім задоволений..».

Студент ННІ права (спеціальність 081 «Право») – Крисько Артем

Розкажи, чому обрав саме СумДУ серед сотень інших універів?

«Взагалі Сумський державний університет сьогодні є в усіх рейтингах, топах одним з найкращих. Він стрімко розвивається в цьому. Для мене в якомусь сенсі було відкриттям. Я більше дізнався про нього і все таки наважився, подав документи і не жалію про свій вибір. І вважаю, що зробив все правильно..».

Які 3 речі тобі найбільше подобаються в твоєму університеті?

«Перш за все мені подобається те, що наш Вуз стрімко розвивається, тобто він не стоїть на місці постійно якесь вдосконалення, оновлення технічної бази, нові якісь відкриття. Мені дуже подобається працювати з викладачами, тобто це професіонали, які хочуть самі викладати і давати знання. Ну і 3 річ. Я думаю, це студентське позанавчальне життя. Це різноманітні заходи, спорт, культура. Тобто тут є всі можливості для того, щоб себе реалізувати».