ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

У СУМСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ НА ОС МАГІСТРА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 081 «ПРАВО» У 2019 РОЦІ.

У сумськОМУ державнОМУ університетІ РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ДЛЯ СКЛАДАННЯ зно ДЛЯ ВСТУПУ НА ос мАГІСТРА спеціальності 081 «право» У 2019 РОЦІ.

Розпочалася реєстрація на третю сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови – її можуть пройти ті вступники в магістратуру, які не склали ЄВІ під час основної чи додаткової сесій або ж хочуть скласти цей іспит повторно.

Реєстрація триватиме з 7 до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру. Сам іспит відбудеться 5 листопада в 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний листок, який вступник отримує у виші. Окрім того, на відміну від основної третя сесія є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти вартість послуги з проведення вступних випробувань – 495 гривень.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Реєстрація на ДОДОТКОВУ сесію для складання ЗНО з англійської мови здійснюється приймальною комісією СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Римського- Корсакова 2, корпус «Ц», аудиторія 339.

Телефони для довідок:

роб. 68-78-06

моб. 095 460 87 31

моб. 050 307 31 48