ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Архіви

4-min

Студентка юридичного факультету СумДУ – переможниця Кубку України з сучасного танцю.

23-24 квітня 2016 року у м. Київ відбулися змагання з сучасного танцю за Кубок України «Ukrainian Open Championship»

Студента юридичного факультету СумДУ Кузьменко Даніела в запеклій боротьбі виборола перше місце в двох сольних номінаціях та одну в дуеті. За наслідками даного змагання наша переможниця пройшла відбір у збірну команди України на чемпіонат світу IDO, який буде проходити влітку у Чехії.

Бажаємо Даніелі подальших успіхів, досягення поставлених цілей та легких перемог!   (більше…)

1414-min (1)

11-14 квітня 2016 року в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» йдуть змагання з Футзалу серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

11-14 квітня 2016 року в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» йдуть змагання з Футзалу серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

12 квітня 2016 року команда юридичного факультету грала проти команди УАБС. Команда юридичного факультету виграла з рахунком 2:1. Бажаємо команді юридичного факультету успіхів та перемог у подальших змаганнях! (більше…)

1414-min

ІІ тур Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека»

 

6-7 квітня на базі Національного університету цивільного захисту України був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека» у 2015/2016 навчальному році.

У підсумковій науково-практичній конференції взяли участь  студенти з 65 ВНЗ країни :  Вінницького національного технічного університету, Київського національного університету технологій та дизайну, Хмельницького національного університету,
Криворізького  національного університету, Харківського національного університету внутрішніх справ України, Сумського державного університету та ін. Богдан Шкрумада, студент 5 курсу юридичного факультету Сумського державного університету, отримав диплом першого ступеня за свою науково-дослідну роботу (науковий керівник – д.ю.н., професор А. М. Куліш).

Комісія відзначила високий рівень роботи та наголосила, що вона розкриває питання інтелектуального потенціалу обороноздатності нашої держави. (більше…)

1414-min (3)

07 квітня 2016 року відбулася зустріч керівного складу юридичних факультетів СумДУ та УАБС

07 квітня 2016 року відбулася зустріч керівного складу юридичних факультетів СумДУ та УАБС. На зустрічі був також присутній перший проректор СумДУ Карпуша В.Д.

В дружній обстановці обговорювались питання створення навчально-наукового інституту права СумДУ, формування структури інституту, спільної організації навчального процесу та ін. (більше…)

IMG_4592

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30-31 березня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук  2015/2016 навчального року.

У підсумковій конференції взяли участь 63 студента з ВНЗ усієї країни.  Сумський державний університет представляли студентки Юридичного факультету Марина Кислощаєва (4 курс) та Руслана Дігтяр (1 курс).

За результатами захисту наукових робіт були нагородженні дипломами переможців: Марина Кислощаєва – Дипломом ІІ ступеня (науковий керівник д.ю.н. Бурбика М. М., к.ю.н. Рєзнік О. М), Руслана Дігтяр – Диплом ІІІ ступеня (науковий керівник к.ю.н. Рябченко Т.О.). (більше…)

IMG_1226_660x440

І Всеукраїнська школа адвокатської діяльності

На базі юридичного факультету Сумського державного університету 2-3 квітня було проведено І Всеукраїнську школу адвокатської діяльності. Головним організатором виступили Сумський осередок ліги студентів, яку очолює студентка 4 курсу  Кислощаєва Марина, та студентський деканат юридичного факультету СумДУ. (більше…)

Ogolochennya-1-min1

Співпраця з центром німецького права

Викладачі, аспіранти та студенти юридичного факультету Сумського державного університету співпрацюють з  центром німецького права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Співпраця полягає у визначенні пріоритетних напрямків та форм спільної наукової та навчальної діяльності, наданні підтримки спільним науковим дослідженням і розробкам, а також підготовки спеціалістів з вищою освітою, наукових і науково-педагогічних кадрів.

З 2016 р. у Центрі німецького права заплановано відкриття німецької доцентури з адміністративного права (DAAD-Langzeitdozentur) та інформаційно-консультаційних  представництв німецьких фондів:

  • Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD),
  • Фонду імені Олександра фон Гумбольдта (Alexander von Humboldt-Stiftung),
  • Німецького дослідницького товариства (Deutsche Forschungsgemeinschaft, DFG).

620170

Змагання з баскетболу

21-24 березня 2016 року в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» відбулися змагання з Баскетболу серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

Загальна кількість учасників – 12 осіб. Збірну команду юридичного факультету представляли ст.викладач кафедри АГПФЕБ Рєзнік Олег Миколайович, заступник декана зі спортивно-масової роботи юридичного факультету, старший викладач Корж Світлана Олександрівна, старший викладач кафедри СМП Ільченко Олександр Васильович, старший викладач кафедри СМП Денисенко Сергій Іванович, заступник декана ЮФ Семенов Володимир Миколайович, старший викладач кафедри АГПФЕБ Колеснікова Марія Вікторівна, викладач кафедри АГПФЕБ Іваненко Дмитро Дмитрович, фахівець І категорії кафедри ТІДП Король Віталій Миколайович, фахівець юридичного факультету Романенко Антон Олександрович, а також аспіранти денної форми навчання кафедри АГПФЕБ Думчиков Михайло Сергійович, Прокопенко Павло Михайлович та Уткіна Марина Сергіївна.

Команда юридичного факультету зайняла сьоме командне місце серед інших учасників.

Наші співробітники показали гідні результати і проявили командний дух. Бажаємо команді юридичного факультету успіхів та перемог у подальших змаганнях! (більше…)

1 (2)

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Державне управління»

22 березня 2016 року на базі юридичного факультету Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Державне управління» (юридичний напрям).

Всього на конкурс було подано 40 робіт, теми яких були досить актуальними для сучасної України та відрізнялися різноманіттям.

(більше…)

SAM_0263

Студенти юридичного факультету СумДУ ознайомились з діяльністю митної служби

Щоб всі теоретичні знання з предмету «Митне право» підкріпити на практиці, студенти юридичного факультету СумДУ разом з викладачем кафедри СМП Денисенком С. І. відвідали  митний пост «Суми-центральний» Сумської митниці ДФС. Керівництво Сумської митниці ознайомило студентів з діяльністю митної служби, організацією митного контролю та митного оформлення товарів і  транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон, роботою інспекторів та видами контролю, що діє перш ніж товари потрапляють в Україну. (більше…)