ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Святкування Дня науки у СумДУ

14 травня 2019 року на у СумДУ відзначали свято доДня науки. Кожен факультет, інститут та підрозділ університету демонстрував школярам, студентам, сум’янам та гостям міста широкий спектр досягнень, здобутків та можливостей. Участь у цьому фестивалі взяли і представники ННІ права.

Навчально-науковий інститут права залучив до демонстрації на площі перед Центральним корпусом справжній наряд патрульної поліції. Вони розповіли про принципи своєї роботи, про правила громадської поведінки на вулиці, а також – надали можливість кожному бажаючому відчути на собі ефект «сп’яніння» під час переходу дороги.

ННІ права було проведено інтелектуальну правничу вікторину для абітурієнтів. Також всі бажаючі могли отримати різноманітні правовстановлюючі документи, які були зареєстровані ННІ права (Свідоцтво про зміну ім’я, Свідоцтво про шлюб, а також Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю).

Протягом усього заходу абітурієнти мали можливість відповідати на правові питання та отримувати фішки, які потім могли обміняти на сувеніри. Також для усіх гостей було продемонстровано різноманітне та багате культурно-мистецьке та спортивне життя.

Даний захід вже є традиційним не лише для СумДУ, але й для усього міста Суми.