ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Стажування у Польщі.

Асистент кафедри АГПФЕБ ННІ права, аспірант Глущенко Наталія з 27.11 по 01.12 2017 р. проходила стажування у Польщі. Мета стажування полягала у наданні можливості починаючим науковцям з країн Європи зустрітися та обговорити наукові проблеми з акцентом на сталий розвиток в міждисциплінарному, міжнародному, міжкультурному та регіональному контексті.

Програма навчання базувалася на міждисциплінарному підході. Одночасно це слугувало платформою для розвитку загального розуміння регіональної проблематики та відкритих шляхів майбутньої співпраці з цих питань.
Міждисциплінарне навчання має важливе значення для створення взаєморозуміння між науковцями та дослідниками з різним рівнем засвоєння (західна та східноєвропейська культури) та їх подальшої співпраці для забезпечення сталого майбутнього. У стажуванні прийняли участь 30 аспірантів з різних країн. Учасники мали різні національні та академічні навички (області інженерії, соціальних і гуманітарних та наук про життя/екологічні науки. Учасникам було запропоновано навчатися у міждисциплінарному дослідницькому співробітництві під керівництвом міжнародної групи експертів у складі вчених, що працюють над міждисциплінарними дослідженнями.