ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Міжнародна науково – практична конференція «Діяльність органів публічної влади щодо забезпечення стабільності та безпеки суспільства».

003

Конференцію відкрив декан юридичного факультету заслужений юрист України доктор юридичних наук, професор Анатолій Куліш.

Наступним вітальне слово сказав Михайло Бурбика, завідувач кафедри адміністративного, господарського права та фінансово – економічної безпеки, доктор юридичних наук, доцент, з побажаннями натхнення та подальших наукових пошуків.
Загалом в даній конференції взяли участь 104 особи, в тому числі представники 5 зарубіжних країн, а саме Грузії, Білорусії, Російської Федерації, Німеччини та Польщі.
Міжнародна науково – практична конференція закінчилась офіційним закриттям, після чого учасники та організатори поділилися своїм враження. Декілька слів з проведеного опитування:
Бурбика Михайло Михайлович доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри АГПФЕБ Юридичного факультету, СумДУ:
«Дуже приємно, що студенти – юристи приділяють увагу розвитку правової науки. Тематика всіх робіт відрізнялась актуальністю та гостротою обраних проблем. Тому всім учасникам хочеться побажати наснаги та подальших наукових пошуків».

Кислощаєва Марина Голова Сумського осередку Ліги студентів АПУ:
«Хочу подякувати всім учасникам та організаторам за таку теплу та дружню атмосферу. Адже обговорення важливих правових питань в такому форматі дає стимул до подальших досліджень. Крім того, це був перший досвід Сумського осередку Ліги студенів АПУ в організації заходу такого масштабу і, сподіваємось, що в нас вийшло вкласти душу в дану конференцію».

Рєзнік Олег Миколайович кандидат юридичних наук, заступник декана з наукової роботи, член організаційного комітету:
«Конференція вразила різноплановістю сфер наукового пошуку учасників, різноманіттям тематики робіт, що ще раз підкреслює широке коло наукових інтересів студентів-правників. Крім того, хочеться висловити подяку за допомогу в організації даної конференції активістам студентського самоврядування та активу Сумського осередку Ліги студентів АПУ».

Уткіна Марина магістрантка юридичного факультету, в. о. студентського декану
«На сьогоднішній день суспільство потребує змін, а такі заходи привертають увагу до нагальних проблем. Це дозволяє обмінюватися досвідом та думками щодо шляхів їх вирішення. Мені, як випускниці юридичного факультету було дуже приємно взяти участь в організації та проведенні даного заходу. Для мене це стало безцінним досвідом».

Андрійченко Надія студентка 4 курсу, учасниця конференції
«Я, як учасниця конференції, хотіла б подякувати всім організаторам за даний захід, що дав мені можливість поспілкуватися з однодумцями та взяти участь в обговоренні суспільно значущих проблем. Сподіваюсь, що даний захід стане традиційним».

Хочемо подякувати всім учасникам конференції та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.