ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Першокурсники знайомляться з роботою Зарічного районного суду м. Суми

11 грудня 2018 року студенти I курсу Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету завітали до Зарічного районного суду м. Суми для того, щоб детальніше познайомитись із роботою суду.
Зустріла та привітала гостей у приміщенні в.о. керівника апарату Ольга Шаповал. Для студентів було проведено оглядову екскурсію приміщенням суду, вони побували в архіві суду, подивилися як зберігаються справи та отримали відповіді на питання, що їх цікавили: чому так багато справ наразі знаходиться в архіві, яка найдавніша справа, з якого року працює суд чи можна отримати судове рішення зі справи, що розглянута більше 10 років тому, як знищуються справи, строк зберігання яких закінчився.

Студенти також мали змогу оглянути зал судового засідання. Ольга Шаповал розповіла, які місця в залі займають учасники судового процесу, де знаходиться обвинувачений чи підозрюваний, яким обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Розповіла про можливість проведення судових засідань у режимі відео конференції.
Спілкувалася зі студентами і помічник судді Алла Рубаненко та розповіла про свою роботу як помічника судді, про робочий графік судді, навантаження на суддів.
Аби вдосконалити свої практичні та теоретичні навички студенти-правники відвідали відкрите судове засідання під час розгляду кримінальної справи за обвинуваченням громадянина у вчиненні таємного викрадення майна (крадіжка). Головуючий суддя -Олександр Капкін.
Подібні заходи та відвідування судових засідань студентами сприяють набуттю першого професійного досвіду та практичних знань.