ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

25 лютого 2018 року на базі Сумського державного університету пройшла наукова конференція для студентів молодших курсів «Перший крок у науку». 15 студентів Навчально-наукового інституту права взяли участь у роботі секції «Держава і право».

Відкриття конференції розпочалося з вітального слова голови НТСА ННІ права Рєзніка О.М. та завідувача кафедра конституційного права, теорії та історії держави і права Сухоноса Володимира Вікторовича.

Так, за підсумками голосування, Бондаренко Максим, студент І-го курсу, Білик Ганна, студентка I-го курсу та Яковлєва Яна, студентка II-го курсу посіли ІІІ місце.

Маслюк Дарина, студентка І-го курсу та Рєпін Данііл студент І-го курсу посіли ІІ місце.

Після довгої та відвертої дискусії перемогу здобула, студентка ІІ-го курсу Прокопенко Каріна, яка виступила з двома актуальними темами в юридичній науці «ЄСПЛ як механізм захисту прав людини в Україні: окремі проблеми» та «Поняття та особливості заходів адміністративного впливу, що застосовується до неповнолітніх».

Усі учасники були нагороджені подякою за активну участь у роботі конференції та отримали заохочувальні подарунки від Навчально-наукового інституту права, а переможці – грамотами і цінними подарунками від організаторів конференції

Варто зазначити, що студентам було цікаво обговорювати і вести дискусію з проблемних питань, які висвітлювалися у доповідях протягом усієї конференції.

Вітаємо переможців і бажаємо натхнення та наукових досягнень у майбутньому.