ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Навчання у магістратурі Шанхайського університету політичних наук та юриспруденції!

Студенти та аспіранти Навчально-наукового інституту права СумДУ є активними учасниками програм академічної мобільності: Erasmus+, Erasmus Mundus, British Council, Visegrad Fund. Зазвичай, студенти отримують стипендію у розмірі від 650 до 1000 євро. Головними критеріями при відборі на участь у таких програмах є володіння іноземною мовою на достатньому рівні, а також – знання із профільних предметів.

Студент 1 курсу ОС «магістр» спеціальності 081 «Право», спеціалізації «Інтелектуальна власність», Едуард Пронський виграв грант на навчання в Китаї та буде отримувати стипендію від Уряду Китайської Народної Республіки. Едуард – єдиний представник правничої спеціалізації із усієї України, який отримав таку стипендію. Студент ННІ права буде навчатись три роки у Вищій школі міжнародного права та міжнародних відносин Шанхайського університету політичних наук та юриспруденції. В кінці навчання він отримає диплом за ОС «магістр» вищезазначеного навчального закладу, а також диплом Навчально-наукового інституту права СумДУ. Вітаємо Едуарда та бажаємо плідної праці.

Гранти на навчання в інших країнах для студентів та аспірантів ННІ права СумДУ вже стали системним явищем. Зокрема: студенти Юлія Рагуліна, Валерія Дубова, Юрій Сітало, Едуард Пронський, Лариса Биряк та аспірантка Марина Уткіна у рамках програми академічної мобільності Erasmus+КА1 пройшли навчання протягом 5 місяців за програмою «включений семестр» в Університеті Фоджа (м. Фоджіа, Італія). Аспірантка кафедри АГПФЕБ ННІ права СумДУ Надія Андрійченко отримала Стипендію Національної стипендіальної програми Словацької Республіки та протягом 3 місяців буде проводити дослідження у м. Братислава.

Кожен студент може спробувати свої сили та взяти участь у програмі академічної мобільності.