ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

НАУКОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

____emblema-IUF

Науково-консультаційний центр правових досліджень є сучасною, професійною командою юристів вищого рівня, націлених на надання якісних послуг в області права.

   Основна діяльність науково-консультаційного центру зосереджена на представленні та захисті прав і інтересів юридичних та фізичних осіб. Нашими клієнтами з різних питань та проблемних ситуацій стали десятки крупних організацій, що працюють на українському та зарубіжному ринкаху секторах виробництва, торгівлі, будівництва, нерухомості, а також у фінансовому секторі.

   Науково-консультаційний центр правових досліджень є Вашим надійним партнером у вирішенні юридичних питань різної складності.

   Ми ефективна команда висококваліфікованих юристів і адвокатів, що мають великий досвід і обширну юридичну практику щодо представлення інтересів захисту прав у судових органах, правового, податкового і аудиторського обслуговування організацій, юридичного супроводу різних господарських операцій, реєстрації операцій з нерухомістю, прав інтелектуальної власності, експертної оцінки майна, майнових прав та бізнесу в Україні та за її межами.

Ви потребуєте науково-правової допомоги?

Якщо Вам необхідно:

   – звернутися до адвоката, або юриста, щоб розібратися в сутності проблеми, визначити, в чому порушені ваші права та обрати форму і спосіб правового захисту

   – представляти ваші інтереси в суді, скласти позовну заяву, відгук на позов, подати документи до суду

   – звернутися до правоохоронних органів чи органів влади

   – провести наукове дослідження та отримати науковий висновок з приводу правомірності актів перевірок органів влади

   – отримати науковий висновок щодо правомірності Вашої господарської діяльності, визначити правову базу ведення бізнесу

   Науково-консультаційний центр правових досліджень готовий Вам допомогти і гарантувати надання відповідних послуг на високому професійному рівні. Ми пройдемо з Вами весь шлях захисту Ваших прав і інтересів як у позасудовому, так і судовому порядку.