ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН ТА СУДОЧИНСТВА

pahomov2
Пахомов Володимир Васильович – завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент.

На кафедрі викладають 10  науково – педагогічних працівників, з яких 8 є штатними викладачами, з них з науковими ступенями та вченими званнями – 6.  Більшість викладачів мають великий досвід практичної роботи в правоохоронних, правозахисних органах та органах місцевого самоврядування.

Історія кафедри

Створена кафедра права у 2014 році,  на базі кафедри права, яку очолював, на той момент,  доктор юридичних наук Бурбика М.М.

Викладачі кафедри ведуть науково-дослідницьку, навчально-методичну та виховну роботу.

За кафедрою закріплено більше 40 навчальних дисциплін. Серед яких: Адміністративне право, Кримінальне право, Кримінальний процес, Митне право, Міжнародне право, Криміналістика, Аграрне право, Фінансове право, Захист прав споживачів, Право Європейського Союзу, Право інтелектуальної власності, Медичне право, Судова медицина та психіатрія та інші,  які дають змогу здійснювати юридичну діяльність по основним напрямам юридичної діяльності.

Юридична клініка.

На кафедрі працює Юридична клініка СумДУ, яку очолює практикуючий адвокат Чернадчук О.В. Юридична клініка неодноразово була визнана найкращою серед юридичних клінік міста, має багато подяк та нагород різного рівня. Юридична клініка є базою для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів спеціальності «Правознавство». Основою її функціонування є поєднання інтересів громадян, що потребують правової допомоги і неспроможних оплатити послуги юриста та студентів, зацікавлених в отриманні практичних знань, які сприяють у майбутньому їх професійному розвитку.