ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

День відкритих дверей в навчально-науковому інституті права.

22 жовтня в конгрес-центрі СумДУ навчально-науковий інститут права провів день відкритих дверей. Серед гостей були учні шкіл міста Суми та області, їх батьки, вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка. В цілому захід відвідали близько 100 гостей.

У організації проведення заходу прийняли участь директор НН інституту права професор Куліш А.М., заступники директора, завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад інституту права.

Перед презентацією інституту майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковими працями викладачів інституту та інформаційними буклетами інституту права.

Абітурієнти отримали інформацію про особливості вступу до вищих навчальних закладів України в 2018 році та відмінності нових правил прийому від минулорічних.

Студенти інституту права ознайомили присутніх зі структурою інституту, керівним складом, напрямами підготовки студентів та освітніми програми, життям студентів у позанавчальний час та додатковими можливостями, які отримують студенти інституту під час навчання (військове звання офіцера запасу, посвідчення водія категорії «В» та професійного охоронника).

Гості також мали можливість переглянути фільм про навчально-науковий інститут права Сумського державного університету та почути вітання від кращих студенти-вокалісти інституту.