ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

День відкритих дверей

7 жовтня 2018 року у Конгрес-центрі СумДУ Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету разом із колегами провів традиційний День відкритих дверей. Серед гостей були учні шкіл міста Суми та області, їх батьки, вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка.

Представники ННІ права розповіли гостям про спеціальність 081 «Право» та особливості вступу. Майбутнім абітурієнтам надали можливість взяти участь у вікторинах на юридичну тематику. А для яскравих фото та позитивного настрою була облаштована фотозона. Також школярі мали можливість поставити будь-яке питання представникам студентського директорату ННІ права та Юридичної клініки СумДУ.

У своєму вітальному слові перший проректор СумДУ Василь Карпуша наголосив на важливості ознайомлення абітурієнтів та їх батьків з умовами прийому до вищих навчальних закладів та правильного вибору предметів ЗНО, а також розповів про можливості підготовки до ЗНО на підготовчих курсах СумДУ та роботу консультаційного центру.

В організації проведення заходу взяли участь заступники директора, завідувачі кафедр та студентський актив інституту права.