ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

Академічна мобільність аспірантів та студентів у м. Вільнюс (Литва)

Аспіранти кафедри АГПФЕБ, Михайловська Євгенія, Трофімцова Юлія та студентки Навчально-наукового інституту права, Шибаєва Дар’я, Тверитінова Дар’я, Гончаренко Аліна, Неверова Світлана, Руденко Олена, Прокопенко Каріна з 19 по 25 березня 2018 року проходили навчання в Європейському гуманітарному університеті за програмою академічної мобільності « Міжнародне право і право Європейського Союзу »

Навчання проходило в рамках весняної школи в Європейському гуманітарному університеті. Програмою академічної мобільності « Міжнародне право і право Європейського Союзу » було передбачено вивчення таких дисциплін, як : Інституційна структуру Європейського Союзу, Внутрішній ринок Європейського Союзу, Свобода переміщення товарів, Свобода переміщення послуг, Свобода переміщення осіб, Свобода переміщення капіталу.
21 березня 2018 року, студенти та аспіранти відвідали відкриту лекцію EU Special Representative for Moldova Dr. Kalman Mizsei. « Current State of the Rule of Law in the Eastern Partnership countries » (« Сучасний стан верховенства права у країнах Східного партнерства »), яка проводилася англійською мовою. На лекції було проаналізовано такі країни, як: Молдова, Литва, Україна та Білорусія.
За результатами навчання студенти та аспіранти отримали сертифікат європейського зразка, дисципліни, які вивчалися в Європейському гуманітарному університеті, будуть пере зараховані за місцем основного навчання. Аспіранти кафедри АГПФЕБ, Михайловська Євгенія та Трофімцова Юлія зможуть застосувати здобуті знання та компетентності в процесі роботи над своїм дисертаційним дослідженням
Як зазначають учасники стажування, навчання закордоном виявилося не лише можливістю отримати нові знання та компетентності із вище зазначених юридичних дисциплін, також це була прекрасна можливість відкрити для себе іншу культуру та традиції, відвідати видатні історичні місця, отримати нові враження та позитивні емоції.