ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА СУМДУ (Кліп)

НОВИНИ


Презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права

21 вересня 2017 року на базі ННІ права Сумського державного університету спільно з НТСА ННІ права відбулась презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ«UBA Students’ League» для студентів першого курсу ННІ права.

Із вступним словом виступив Голова Сумського осередку, студент ІІІ курсу ННІ права Богдан Охматов та розказав що ж таке ЛІГА, перспективи та переваги для членів Ліги студентів АПУ, зокрема можливість спілкуватися з провідними юристами топових фірм України; відвідувати Всеукраїнські школи з різних профілів; проходити стажування в провідних юридичних фірмах; знаходити нові знайомства котрі допоможуть майбутнім юристам у майбутньому.

Члени Сумського осередку Ліги студентів АПУ представили студентам напрями своєї діяльності, в яких можна працювати будучи членом, а саме:

Денис Шевченко, розповів про завдання заступника голови осередку та про Центр правничої кар’єри, чим дуже зацікавив аудиторію;

Андрій Пономаренко, розповів про завдання Центру корпоративних програм, про організацію зустрічей з провідними юристами України;

Дар’я Тверитінова, ознайомила слухачів із Центром соціальних програм та роботою Медіа-відділу Ліги та осередку.

На завершення виступала Олександра Андросова, яка розповіла про PR- та HR- відділи.

Найголовніше, що бажання вступити до Ліги та працювати в ній, виявило багато охочих студентів. І це мотивує на нові звершення.

Презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права

10 жовтня 2016 року на базі ННІ права Сумського державного університету спільно з НТСА ННІ права відбулась презентація Сумського осередку Ліги студентів АПУ для студентів першого курсу ННІ права.
Правління Ліги студентів України представляв Координатор Східноукраїнського регіону – Роман Лисик та Голова Сумського осередку, студентка ІІІ курсу ННІ права, Канівець Анна. Вони розповіли студентам про перспективи та переваги для членів Ліги студентів АПУ, зокрема можливість спілкуватися з провідними юристами топових фірм України; відвідувати Всеукраїнські школи з різних профілів; проходити стажування в провідних юридичних фірмах; знаходити нові знайомства та ін.
На завершення презентації, заступник Голови Сумського осередку Ліги студентів АПУ Марина Педько, розповіла всі деталі та нюанси такого напрямку як СКЮЗ, за яким плідно працювала цілий рік. Представник центру корпоративних програм Сумського осередку, Давид Клочко розповів як важливо підтримувати корпоративний дух команди.
Найголовніше, що бажання вступити до Ліги та працювати в ній, виявило багато охочих студентів. І це мотивує на нові звершення.

Навчально-науковий інститут права провів ІІ Всеукраїнську школу адвокатської діяльності
1-2 квітня 2017 року на базі ННІ права у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася ІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності.
Школу відкрили голова Сумського відділення Асоціації правників України – Чупрун Євген Вікторович та голова Сумського осередку Ліги студентів, студентка 3-го курсу ННІ права СумДУ Анна Канівець, з побажанням учасникам провести ці дні з користю. На школі виступали адвокати та юристи з Києва і Харкова. Це Євген Пронін керуючий партнер компанії «Pronin & partners», Світлана Трофимчук, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «S.T.Partners», Іван Захарко, асоційований партнер ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери», Євгенія Колько, юрист адвокатського об’єднання Juscutum, Сергій Бондар, суддя-спікер Сумського окружного адміністративного суду, Артем Донець, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Донець та партнери».
Студенти з усіх регіонів України мали змогу послухати цікаві виступи та дізнатися всі нюанси у роботі адвоката.
Завершення ІІ Всеукраїнської школи адвокатської діяльності стало дуже яскравим і продуктивним. Учасники мали змогу ознайомитися з фабулою справи, спробувати себе у ролі адвоката та побудувати свою лінії захисту клієнта в кримінальній справі. Керував практичним кейсом Артем Донець, який спостерігав, давав цінні поради і оцінював роботу учасників. Учасники, які найкраще представили свою лінію захисту отримали можливість пройти стажування строком 5 днів у адвокатському об’єднанні «Донець та партнери», а інші отримали цінні подарунки.