Юридичний Навчально Науковий Інститут Права Сумський Державний Університет

Студенти СумДУ, члени ГФ «Спарта–СумДУ» фіналісти кубка України з поліцейського хортингу.

03.06.-06.06 червня 2019 року у м. Бердянськ, Запорізької області пройшли фінальні змагання  Кубка України з поліцейського хортингу у яких взяли участь фахівці з бойових мистецтв  м. Києва, м. Запоріжжя, м. Суми, м. Івано-Франківська. Сумська команда, яку представляли спортсмени громадського формування «Спарта – СумДУ» Білодід Сергій, Шаповал Максим, Груздьов Максим, Юла Юрій показала високий рівень майстерності у програмі «Техніка самозахисту» та виборола 2 командне місце у загальному заліку змагань. Тренер команди Ільченко Олександр, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства Навчально-наукового інституту права СумДУ.

Хортинг це вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Засновники цього виду спортивного єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.